Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/a2din/.system/tmp/sess_gc3mlm9qd51thobifb80g1phj0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/a2din/garmin.lviv.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 59
Мотонавігатор Garmin Zumo 350/350LM - новинка серед мотоциклетних навігаторів. - Купити Garmin у Львові. Львів Garmin Україна.
  • Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Мотонавігатор Garmin Zumo 350/350LM - новинка серед мотоциклетних навігаторів.

Мотонавігатор Garmin Zumo 350/350LM - новинка серед мотоциклетних навігаторів.
07.03.2014

Мотонавігатор Garmin Zumo 350/350LM - новинка серед мотоциклетних навігаторів.

Навігатор Zumo 350/350LM був спеціально розроблений для комфортної їзди на мотоциклі. В навігаторі Zumo використовується новітній движок з більш швидким пошуковим меню і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Цю новинку вже можна придбати у Львові.

Garmin Zumo 350/350LM - цей навігатор отримав міцний водонепроникний корпус, він чудово захищений від бризок палива, ультрафіолетових сонячних променів і від крапель дощу. Хоча цей пристрій є мотоциклетним навігатором - воно також буде відмінно працювати в якості автомобільного і пішого навігатора. Навігатор має вбудовану батарею і запеспечує безперебійну роботу приблизно до 7-ми годин.

 

Мотонавігатор Zumo 350/350LM має відмінний яскравий дисплей діагоналлю 4,3 дюйма і забезпечує прекрасну якість зображення при будь-якому освітленні, інформація з нього читається навіть при попаданні прямих сонячних променів. Пристрій отримав трохи змінене меню керування і виконане у зручному форматі. Зручність керування пристроєм особливо оцінять байкери - тепер щоб ввести дані в Zumo 350/350LM не потрібно знімати рукавиці. 

Купивши мотонавігатор Zumo 350/350LM - він відразу готовий до використання. Пристрій Zumo 350 має завантажені докладні карти України, Zumo 350LM має додатково встановлену карту Європи. Як і всі нові навігатори Garmin - цей теж має досить корисну функцію Lane Assist, яка показує складні дорожні розв'язки і роз'їзди. Під час їзди по автобанах або дорогами зі складними перетинами і транспортними розв'язками, на екрані навігатора з'являється додаткове вікно, в якому будуть зазначатися допустимі смуги руху для подальшого маневру. Дуже зручною для подорожей по незнайомій місцевості буде функція TrackBack, яка допоможе пройти маршрут у зворотному порядку і легко повернутися додому. 


Мотонавігатор має вбудований Bluetoth, який дозволить безпечно для руху приймати і здійснювати телефонні дзвінки не знімаючи рукави
ці і шолом. Для цього досить підключити Zumo 350/350LM до навушників або шолому з вбудованою Bluetooth ганитурою і налагодити з'єднання з мобільним телефоном. Також при такому з'єднанні передаються голосові навігаційні підказки.

Пристрій має можливість створення і планування маршрутів. Також це можна робити за допомогою комп'ютера, а потім передавати дані в мотонавігатор. У пристрої можна використовувати карту пам'яті microSD, що дозволить обмінюватися своїми маршрутами з друзями і забезпечить додаткове місце для збереження файлів.

Додатково в навігаторі Zumo 350/350LM додається журнал ТО - досить корисний додаток для даних технічного обслуговування транспортного засобу. У журнал можна записувати дані як про пройдене обслуговування так і про майбутні планові проведення регламентних робіт.

Пристрій Zumo 350/350LM включає вбудований шляховий комп'ютер з екранним компасом. На дисплеї може бути показаний цифровий датчик палива, щоб Ви знали, скільки кілометрів ще зможете проїхати до наступної заправки. Індикатор обмеження швидкості підкаже Вам, коли потрібно скинути газ. Також навігатор сумісний з итегрированными датчками тиску в шинах. Додайте датчик для кожної шини, щоб спостерігати за тиском на дисплеї мотонавігатора. Система може включати в себе до 4-ох шин (не призначений для використання в автомобілях), для кожної шини необхідний окремий датчик, котрі продаються окремо і в комплект не входять.

 

 
MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/a2din/.system/tmp/sess_gc3mlm9qd51thobifb80g1phj0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0062 s(3 Requests)
  PHP: 0.1394 s 
  Total: 0.1456 s