• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Невеликий огляд нових моделей автомобільних навігаторів Garmin Nuvi

Невеликий огляд нових моделей автомобільних навігаторів Garmin Nuvi
18.04.2014

Невеликий огляд нових моделей автомобільних навігаторів Garmin Nuvi

Модельний ряд автомобільних навігаторів світового виробника навігаційних систем Garmin поповнився новими пристроями Nuvi 55, Nuvi 55LM, Nuvi 65 і Nuvi 65LM. Якщо порівнювати їх з попередніми моделями вони отримали оновленої інтерфейс відображення карти і взяли в себе все найкраще, що може дати виробник на сьогоднішній день.

Як і завжди автомобільні навігатори Garmin Nuvi отримали прекрасний сенсорний дисплей діагоналлю 5 дюймів у моделей Nuvi 55 і Nuvi 55LM, і 6 дюймів у Nuvi 65 і Nuvi 65LM відповідно. Екран цих навігаторів має високу яскравість і покритий антибліковим покриттям, що дає можливість перегляду інформації з нього навіть при попаданні на нього прямих сонячних променів. Дисплей пристрою має подвійну орієнтацію, що дає можливість використовувати його в горизонтальному і вертикальному положенні.

Як і всі нові моделі навігаторів Garmin має ряд фірмових опцій, які допомагають водію безпечно пересуватися під час руху в автомобілі: вибір потрібної смуги руху, голосові підказки від повороту до повороту, фотореалістичне відображення важких ділянок дороги по яких Вам необхідно проїхати. Хоч ці навігатори не мають вбудованого модуля Bluetooth і деяких інших функцій бездротового зв'язку, того що в них представлено цілком достатньо для комфортного пересування з точки А в точку Б.

На дисплеї навігаторів відображається інформація про поточне місцеположення з назвою вулиці на якій Ви перебуваєте, обмеження швидкості на даній ділянці дороги, шкільні зони для того, щоб Ви могли вчасно знизити швидкість і точки POI по Вашому маршруту прямування. Точки POI відображають корисну інформацію про найближчі до Вас заправні станції, готелі, банкомати та інші об'єкти, які можуть бути корисні під час тривалих подорожей на автомобілі або іншому транспортному засобі.
Автомобільні навігатори Garmin Nuvi 55 і Garmin Nuvi 65 мають встановлену детальну карту України з можливістю наступних оновлень. Garmin Nuvi 55LM і Garmin Nuvi 65LM мають предзавантажені карти України та Європи.

 

Детальніша інформація та можливість купити автомобільний навігатор - Garmin Nuvi 55

Детальніша інформація та можливість купити автомобільний навігатор - Garmin Nuvi 55LM

Детальніша інформація та можливість купити автомобільний навігатор - Garmin Nuvi 65

Детальніша інформація та можливість купити автомобільний навігатор - Garmin Nuvi 65LM