Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/a2din/.system/tmp/sess_5qdlq9stmt9f260vum7nn2l0e5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/a2din/garmin.lviv.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 59
Огляд туристичного навігатора Garmin eTrex 30 - Купити Garmin у Львові. Львів Garmin Україна.
  • Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Огляд туристичного навігатора Garmin eTrex 30

Огляд туристичного навігатора Garmin eTrex  30
06.05.2014

Огляд туристичного навігатора Garmin eTrex 30

Навігаційний пристрій Garmin eTrex 30 оснащений безліччю функцій, серед яких барометричний висотомір, компас з трьома осями, слот для SD-карти. Вся інформація виводиться на кольоровий дисплей з діагоналлю 2,2 дюйма, разом з цим передбачена можливість завантаження автомобільних та морських карт, що надзвичайно розширює спектр дії пристрою.

Завдяки оснащенню навігаційним приймачем, пристрій підтримує дві системи, eTrex 30 здатний працювати з Glonass і GPS, поряд з цим навігатор підтримує бездротовий зв'язок в форматі обміну даними з іншими сумісними пристроями.


Всі ці функції втілюються в Garmin eTrex 30 завдяки видатним технічним характеристикам, так чіткість зображення підтримується антибліковим TFT екраном, ємність жорсткого диска 1,7Гб, при цьому пристрій здатний працювати в автономному режимі протягом двадцяти п'яти годин, а для з'єднання з іншими пристроями вмонтований 2.0 USB-порт.


Однак гордістю розробників Garmin eTrex 30 є картографія, для неї передбачена завантажена топографічна карта з рельєфними затемненими контурами, колірної відміткою висот, і навіть фіксацією рослинності. Одночасно з цим, на картографії туристичного навігатора відзначені мисливські господарства і бази, місця в яких дозволений вилов риби, туристичні об'єкти та інфраструктура. Зазначені природні парки з національними заповідниками, а також природні території, що перебувають під охороною держави.

У Garmin eTrex 30 передбачена картографія водойм, в якій вказані особливості навігації на водних артеріях, це стосується судноплавних ходів, буїв, річкових портів і пристаней. Поряд з цим є гідрографія з позначенням изобата і глибин.

 

Однак навігатор Garmin eTrex 30 допоможе в орієнтації не тільки в дрімучих лісах і річкових глибинах, він підтримує растрові карти і знімки з супутників. Також присутня технологія HotFix, яка здатна прогнозувати розташування супутників. Точність позиціонування забезпечується системою диференціальних поправок WAAS, зазначені позиції і маршрути можуть зберігатися на внутрішній пам'яті і додатковій карті пам'яті microSD. Так Garmin eTrex 30 здатний зберігати близько двох тисяч подорожніх нотаток, двохсот маршрутів, двохсот треків і десяти тисяч точок, при цьому є можливість самостійної установки точок POI і автоматичної прокладки маршруту без використання завантажених карт.

Трьохосевий компас з компенсацією нахилу в eTrex 30 забезпечує чудове орієнтування на місцевості, а завдяки барометричному альтиметру стає доступним відстеження змін тиску і розрахунок висоти. У пристрої запрограмований протокол зв'язку з морського навігаційного обладнання NMEA 0183, а опис схованок і завантаження координат забезпечується підтримкою файлу Geocaching.com GPX.

 

Всі докладно проаналізовані користувальницькі навігаційні дані та записані треки вивантажуються на ресурс Garmin Connect, це дозволяє переглядати їх на картах Google Earth. Поряд з великими функціональними характеристиками і технічними можливостями, туристичний GPS навігатор Garmin eTrex 30 надійно захищений від впливу зовнішнього агресивного впливу. Це відноситься до функції водонепроникності на рівні IPX7, а також підвищеної захищеності від ударів і механічних пошкоджень, бруду, пилу і вологи. В цілому це сучасний пристрій, який відповідає всім вимогам і здатний стати надійним провідником у будь-якій Вашій подорожі: як на суші так і на воді. Навігатор Garmin eTrex 30 буде Вашим вірним помічником.

 

Купити туристичний навігатор та ознайомитись з технічними характеристиками можна за посиланням - Garmin eTrex 30

 
MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/a2din/.system/tmp/sess_5qdlq9stmt9f260vum7nn2l0e5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0070 s(3 Requests)
  PHP: 0.1537 s 
  Total: 0.1608 s