• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Невеликий огляд туристичного навігатора Garmin Oregon 600

Невеликий огляд туристичного навігатора Garmin Oregon 600
07.05.2014

Невеликий огляд туристичного навігатора Garmin Oregon 600

Garmin Oregon 600 є туристичним навігатором нового покоління від відомого американського виробника. Як тільки Ви візьмете цей пристрій в руки, то з впевненістю можете вирушати в будь-який похід або подорож. Навігатор оснащений високочутливим GPS-приймачем GLONASS, потужним процесором і предзавантаженою базовою картою світу.

Туристичний навігатор Garmin Oregon 600 розроблявся саме для туристів. Нова серія Oregon отримала яскравий сенсорний дисплей і має можливість управління у рукавичках, що не можливо було робити в попередніх моделях туристичних навігаторів. У цьому пристрої встановлений рефлекторний дисплей, який може використовувати денне світло для підсвічування і тим самим економить заряд батареї.


Навігатор Garmin Oregon 600 абсолютно не боїться пилу, бруду, вологи, води і може використовуватися в самих екстремальних умовах. Пристрій захищено за стандартом IPX7 і здатен провести 30 хвилин на глибині 1 метр під водою без шкоди для себе.

Також приємним моментом стало живлення пристрою - можливо використовувати Ni-Mh акумулятор або звичайні елементи живлення АА. Також в навігаторі реалізована можливість підзарядки батарей при підключенні зовнішнього живлення.

 

Для кращої орієнтації на місцевості, навігатор Garmin Oregon 600 оснащується 3-х осьовим компасом з компенсацією кута нахилу. Навігатор вкаже напрям руху навіть у випадку , якщо Ви стоїте на місці і не рухаєтеся, або тримайте прилад не рівно. Також пристрій має вбудований барометричний висотомір, який дозволяє виміряти тиск в залежності від зміни висоти. Навігатор отримав високочутливий приймач GPS і одночасно працює з двома системами позиціонування WAAS і GLONASS, а також є функція HotFix для швидкого визначення супутників.

Портативний навігатор Garmin Oregon 600 має можливість ділитися файлами геокешинга, маршрутами, точками і файлами в 50 разів швидше, ніж це було можливо на більш ранніх моделях, за допомогою бездротового з'єднання. Також є можливість відправляти файли великого розміру, у тому числі і фотографії за допомогою програмного забезпечення Garmin Adventures і Custom Maps. Для того, щоб надіслати інформацію достатньо тільки натиснути на кнопку "Відправити".


Завантажити додаткову картографію в навігатор не становить для Вас проблем - прилад прекрасно працює з автодорожніми і топографічними картами Європи, Росії та України, а також будь-якого куточка земної кулі. Крім усього, Ви маєте можливість встановити на пристрій растрові карти. У пам'яті навігатора Garmin Oregon 600 можуть зберігатись до 4миллионов схованок, які можна завантажити з сайту OpenCaching.com, а також з сайтів підтримують файли GGZ. Для кожного схованки буде відображатися детальна інформація з описом і підказками, перегляд фотографії схованки і місце його знаходження.

Плануючи свою нову подорож, Ви можете скористатися програмою BaseCamp, яка дає можливість організовувати і переглядати карти, треки і маршрути. Крім цього, за допомогою цієї програми Ви можете створити свій план поїздки, яким можна поділитися зі своїми друзями та близькими. BaseCamp на екрані комп'ютера відображає топографічні карти в 3D або 2D форматі з відображенням контурних ліній та профілем висот.  

 

Ознайомитись з детальнішою інформацією та купити навігатор можна за посиланням нижче - Garmin Oregon 600