Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/a2din/.system/tmp/sess_7gf1m7gbuch97ji6vprt9mm970, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/a2din/garmin.lviv.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 59
Новий пристрій для полювання з собаками - Garmin Alpha 100 з нашийником TT10 - Купити Garmin у Львові. Львів Garmin Україна.
  • Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Новий пристрій для полювання з собаками - Garmin Alpha 100 з нашийником TT10

Новий пристрій для полювання з собаками - Garmin Alpha 100 з нашийником TT10
16.05.2014

Новий пристрій для полювання з собаками - Garmin Alpha 100 з нашийником TT10

Garmin Alpha 100 з нашийником TT10 - це новинка серед систем стежння за мисливськими собаками, яка додатково має можливість навчання улюбленого вихованця. Система Garmin Alpha 100 унікальна і не має аналогів серед інших виробників.

Один з найцікавіших портативних навігаторів для мисливців допоможе не тільки відстежувати собаку, але і займатися її тренуванням. В ідеальному варіанті, Alpha 100 дозволить Вам віддаленим способом керувати собакою, посилаючи їй заздалегідь натреновані команди. Цей пристрій компанія Garmin підготувала спільно з фірмою Tri-Tronics, на основі її багаторічних напрацювань в області тренувань і відстеження собак. Оскільки цей прилад являє собою симбіоз GPS навігатора і нашийника TT10, ми розглянемо кожен пристрій окремо. Адже самим навігатором ви можете користуватися на свій розсуд, не обов'язково під час полювання.

Новий навігатор для собак носить назву Garmin Alpha, а не звичне всім Astro. Підкреслимо, що зміна назви це не данина моді і не рекламний задум, а цілком усвідомлене рішення покінчити з моделями Astro назавжди, включаючи всю серію сумісних з ними нашийників. Так, як це не сумно, але використовувати старі нашийники "DC" з новим навігатором Alpha не вийде, хоча напевно таку можливість цілком можна реалізувати. В комплект поставки Garmin Alpha 100 замість валізи для перенесення входить досить стильна дорожня сумка з усякими блискавками і кишеньками, в яких крім аксесуарів до самого пристрою можна розмістити багато корисних на полюванні речей.

Крім заміни громіздкої валізи на більш практичну сумку, виробник вніс зміни в систему живлення пристрою і набір аксесуарів для нашийника. Під час автономної роботи Alpha 100 живиться лише за допомогою вхідного в комплект поставки літій-іонного акумулятора. При повному його заряді пристрій здатний безперервно пропрацювати до двадцяти годин. На всякий випадок не зайвим буде додатково придбати другий запасний акумулятор, який до речі, підходить для навігаторів серії Montana.
У комплектації Garmin Alpha 100 присутні зарядний пристрій від мережі 220V та кабель живлення від прикурювача, яким тепер можна заряджати не тільки навігатор з встановленими в нього акумулятором, але і нашийник, адже на його новій зарядній планці також красується роз'єм miniUSB. Оскільки нашийник TT 10 здатний не тільки відстежувати місце розташування собаки, але і тренувати її, виробник поклав в коробку додаткові контакти для подачі електричного струму, ключ для зняття і установки цих контактів, і заглушку під контакти для тих, хто не використовує функцію тренування. Антени для зв'язку пристроїв з ошийниками ідентичні тим, що поставлялися разом з навігаторами Astro.

Навігатор Alpha 100 дійсно може похвалитися якісно новим нашийником для собак, ніж всі попередні моделі Garmin даного класу. Нашийник TT10 здатний не тільки відстежувати Вашу собаку але і брати участь у процесі її тренування, а також віддаленого управління.

Оновлений нашийник володіє аналогічним з попередніми моделями радіусом дії, який становить до 9 миль в ідеальних умовах, що в реальності означає не більше 6-7 кілометрів. Включивши два яскравих світлодіодних індикатора на датчику-нашийнику під час сутінків, Ви можете помітити свою собаку у високій траві на дуже великій відстані. При установці інтервалу передачі даних між пристроями рівним 2-ох хвилинах, максимальний час безперебійної роботи нашийника складе до двох діб. До всього іншого, передбачено спеціальний режим порятунку, точніше пошуку загубленого собаки, дія якого ще більше збільшить інтервал передачі даних, що дозволить працювати ошийнику на 25% довше.

Нова і важлива функція, реалізована в нашийнику - тренування та віддалене керування собакою. На нашийнику встановлені спеціальні контакти, через які на тіло собаки подаються електричні розряди різної інтенсивності. Все управління тренуванням здійснюється за допомогою трьох клавіш, розташованих трохи вище дисплея. Як ми вже знаємо, цим клавішам можна призначити подачу нашийником електричних розрядів різної потужності і тривалості, а також звукових і вібраційних сигналів.

 

Отримати детальнішу інформацію та можливість купити Ви можете за посиланням - Garmin Alpha100+TT10

 

 
MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/a2din/.system/tmp/sess_7gf1m7gbuch97ji6vprt9mm970, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0074 s(3 Requests)
  PHP: 0.1444 s 
  Total: 0.1517 s