• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Кращий автомобільний навігатор - Garmin Nuvi 3597/3597 LMT

Кращий автомобільний навігатор - Garmin Nuvi 3597/3597 LMT
28.05.2014

Кращий автомобільний навігатор - Garmin Nuvi 3597/3597 LMT

Garmin Nuvi 3597/3597LMT оснащений дисплеєм 5 дюймів з функцією «pinch-and-zoom» з високою роздільчою здатністю і акселерометром: огляд карти і переміщення по пунктах меню стало ще більш зручним. Масштабування зображення, перегортання пунктів меню - все просто. Крім того, саме зображення на екрані автоматично повертається разом з навігатором в Ваших руках.

   Безкоштовні оновлення і докладні карти

При купівлі навігатора ви отримаєте докладні карти України з підтримкою оновлення через інтернет. Крім того, в комплект поставки моделі Nuvi 3597LMT входить карта Европі з підпискою на наступні оновлення.

Пристрій Garmin Nuvi 3597/3597LMT допоможе Вам просто і швидко знайти будь-яку адресу або об'єкт (магазин, установа, ресторан та інше). Всі ці об'єкти входять в комплект поставки пристрою. Просто виберіть один або декілька пунктів призначення і вирушайте в дорогу. Також є можливість додавання користувацьких об'єктів.

   Інформація про ситуацію на дорозі

Під час руху по маршруту апарат виводить навігаційні попередження про повороти, перешикування по смугах і т.д. безпосередньо на екран, а також дублює їх голосовими повідомленнями. Також пристрій має можливість голосового керування системою Garmin Traffic. Користувач отримає докладні дані про обстановку на дорозі по шляху прямування, у тому числі і можливу тривалість вимушеної зупинки, і відображає існуючі маршрути об'їзду. Також пристрій повідомить, чи є оптимальним по швидкості вибраний Вами маршрут. Безстроково отримувати дані про трафік безкоштовно дозволяє послуга Lifetime traffic.

  Керування голосом

Навігатор Nuvi 3597/3597LMT передбачає і функцію голосового управління: керування навігатором по пунктах меню налаштувань, пошуку в обраному і категоріях можливо безпосередньо голосом. Регіональна специфіка української локалізації полягає в тому, що на даний момент підтримується тільки базове голосове управління - без адресного пошуку.

   Функції Garmin Real Voice™ і Garmin Real Directions™

Новий пристрій від компанії Garmin використовує покращені навігаційні голосові інструкції під час руху від одного повороту до іншого. Завдяки функції Garmin Real автомобильний навігатор Nuvi 3597 направить користувача по маршруту до пункту призначення в дружній манері, сповіщаючи про світлофори, будівлі та орієнтири.

Під час їзди по незнайомих місцях тепер не потрібно виглядати назви вулиць. Використання технології Garmin Real Voice дозволило надати голосу порадника природності. Варто відзначити, що дві ці функції використовуються виключно в лінійці продукції Garmin.

  Bluetooth-сумісність

У користувача є можливість підключення Bluetooth-сумісного пристрою (наприклад, смартфона) до нового навігатора для телефонних дзвінків з використанням вбудованого динаміка і мікрофона з hands-free. Просто помістіть телефон в безпечне місце і розмовляйте по телефону, не відриваючи очей від дороги, а рук від керма.


  Smartphone Link сумісність

Завдяки безкоштовному мобільному додатку Smartphone Link користувач зможе з'єднати Nuvi 3597/3597LMT із Android-смартфоном або iPhone. Коли з'єднання буде встановлено, навігатор зможе скористатися тарифним планом телефону для отримання додаткової інформації про об'єкти на карті: місці паркування, пункти призначення тощо. Даний додаток ще дозволяє отримати доступ до Garmin Live Services для отримання корисної інформації (дані про пробки, прогноз погоди та інше). Послугу Live Services можна отримати безкоштовно і по підписці.


  Змістовні навігаційні інструкції добре видно і чути

До проходження непростої транспортної розв'язки або до складного з'їзду з магістралі Вам допоможе підготуватися особлива функція вибору смуги руху «Active Lane Guidance», що передбачає голосові підказки. По мірі наближення до перехрестя на екрані можна буде побачити анімовану модель з контрастними стрілками, які покажуть підходящу для руху смугу. Додаткова інформація буде повідомлена голосовими підказками. Користувач зможе проглянути детальний вигляд перехрестя зверху в режимі «пташиного польоту» Bird's Eye, а функція РhotoReal дозволить ознайомитися з реалістичними фото-зображеннями транспортних розв'язок та перехрестків на Вашому маршруті, включаючи навколишню місцевість. Яскраві стрілки позначають відповідні смуги руху, а також на екран навігатора Garmin Nuvi 3597/3597LMT виводяться і всі дорожні знаки, які є на Вашому маршруті.


  Ергономічний дизайн

Ультратонкий і елегантний пристрій Garmin Nuvi 3597/3597LMT чудово буде виглядати в інтер'єрі кожного автомобіля. Прилад буде надійно закріплений завдяки поліпшеному магнітному тримачу, що також позначиться і на якості зарядки навігатора під час руху.

  Максимум інформації

При навігації на екрані пристрою безперервно виводиться дорожня карта. Вся додаткова інформація буде відображена у додаткових інформаційних панелях. Якщо користувачеві знадобляться докладні дані, досить торкнутися екрана або вимовити відповідну команду.

Під час руху по маршруту є можливість використання функції Up Ahead, щоб отримати інформацію по найближчих точках обслуговування (АЗС, лікарнях, ресторанах і магазинах). На екрані демонструються обмеження на швидкість, поточна швидкість і час прибуття в пункт призначення. Поглянувши на екран, користувач побачить назву вулиці, яку зараз проїжджає. Крім іншого, пристрій повідомить Вас про шкільні зони і покаже зображення рельєфу та будівель, щоб Ви мали уявлення про навколишню обстановку.

  Керування пристроєм з однієї точки                                                                                                                                                                                                              

Ви можете використовувати Garmin Express, щоб оновлювати Ваш навігатор Nuvi 3597/3597LMT. Так ви зможете швидко оновити ПЗ і картографію, передати той чи інший об'єкт з «Обраного» на інший прилад, а також встановити безкоштовні 3D-моделі автомобілів і довантажити нові голоси.

Отримати детальнішу інформацію та можливість купити можна за посиланням - Garmin Nuvi 3597

Отримати детальнішу інформацію та можливість купити можна за посиланням - Garmin Nuvi 3597LMT