• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Почуваюся впевнено за кермом з Garmin Nuvi 215W

Почуваюся впевнено за кермом з Garmin Nuvi 215W
01.06.2010

Почуваюся впевнено за кермом з Garmin Nuvi 215W

Невелика позитивна розповідь про Garmin Nuvi 215W від задоволеної покупкою користувачки навігатора Garmin.

Всі, думаю, знають, що приваблює жінок в автомобілях. Спочатку - це зовнішній вигляд і зручність салону. Звичайно, важливим є надійність і, можливо, марка машини. Теж можна сказати про GPS навігаторі. Для мене цим пристроєм став GPS навігатор Garmin Nuvi 215W. Може комусь даний предмет здасться зайвим, але жінці-водію (тим більше початківцю), на мою думку, буде набагато комфортніше їздити з ним. Ти завжди знаєш де вчасно скинути швидкість для повороту, як зручніше заїхати у двір, адже крім адресного пошуку в Nuvi 215W з картою «Aeroscan Roads»  промальовані будинки.

 

  

Голосовий режим навігатора напевно може дратувати супер-досвідченого водія, але особисто для мене фраза: «Через 20 метрів повертаємо на ліво» і «Через 10 метрів різкий поворот» звучить набагато приємніше криків чоловіка: «Повертай тут!» і «Та куди ж ти їдеш ?! »

 

Що ще тішить у навігаторі Garmin Nuvi 215W? Особисто для мене, як для початківця водія більшість вулиць міста практично темний ліс, тому назви деяких вулиць вводять мене просто в ступор. І ось, досить декількох легких дотиків до сенсорного екрану, і ти не тільки знаєш куди їхати, але і (що особливо радує) як повернутися назад.

 

  

Можна ще розважатися тим, що по дорозі прилад може розраховувати час прибуття в призначений пункт (звучить-то як!), Економію палива (хочеш у літрах, хочеш у гривнях), середню або максимальну швидкість руху. Головне, що це робите не ви, а ваш GPS навігатор.

 

Як часто у вас виникає запитання «Куди б піти?» Звичайно, можна залізти в інтернет або відправитися в знайоме, улюблене місце. Але, припустимо, ви в дорозі і бажання виникло спонтанно. І тут на допомогу прийде все той же GPS навігатор. Адже у нього в меню є опція «Об'єкт», де відображені готелі, ресторани, кафе, клуби, банки, АЗС та багато іншого. Вам залишилося тільки зробити свій вибір, доторкнутися до екрану і ви знаєте не тільки адресу, але і шлях до потрібного місця. Я вже мовчу про зручність такої функції в чужому місті. Крім назв, ресторани розділені на певні типи кухонь, тобто, вибравши, наприклад, тип «азіатська» ви завжди зможете вибрати найближчий суші-бар для візиту туди з подругами.

 

  

Хотіла зупинитися на такій незначній, здавалося б, функції Nuvi 215W, як координати. Звичайно, не всі з нас займалися топографічним туризмом, та й у повсякденному житті мало користуємося географічними координатами. Але давайте пофантазуємо: ви з друзями зібралися на вікенд за місто на пікнік і, звичайно, за законом підлості виїжджаєте не разом, а через «вшу що потрапила під хвіст начальству» або терміново необхідного «на вчора» звіту, виїжджаєте пізніше за всіх. Сподіватися, що вже «розігріті» друзі вийдуть до траси вас зустрічати або навперебій колективно почнуть пояснювати, що «від повороту доїхати до стовпа, повернути ще» і т.д. можна, але ... Якщо у друзів є навігатор, або мобільний телефон (комунікатор) з GPS можна попросити самого тверезого подивитися координати і передати їх вам по sms. І ось ви, відчуваючи себе справжнім і досвідченим туристом, вводите ці координати в свій GPS навігатор і вперед в дорогу, на пошуки пригод.

 

Намагаючись узагальнити все вищесказане, хотілося б сказати, що при виборі їздити з автомобільним GPS навігатором або без, з огляду на його плюси і мінуси (хоча для мене їх не знайшлося), плюси однозначно переважують. Звичайно, користування таким корисним пристроєм як Garmin Nuvi 215W не вирішує всіх проблем на дорозі, але, максимально зменшує їх кількість. Взяти хоча б «улюблених» всіма інспекторів ДАІ, адже в навігаторі прописані не тільки значки обмеження швидкості, але навіть горезвісні камери і навіть деякі постійні пости ДАІ. Давайте пам'ятати про те, що ми не всі безгрішні, та й навіщо правила, якщо іноді їх не порушувати.

 

На мою особисту думку, так як до будь- чого хорошого звикаєш дуже швидко і скоро зовсім не можеш без цього обійтися (взяти, наприклад, мобільний телефон, куди без нього?), то ця мила коробочка з екраном стане незамінним супутником у будь-якій дорозі. Мій GPS навігатор подарував мені почуття впевненості, більшу свободу пересувань, тому абсолютно не шкодую ні витрачених грошей, ні про бажання придбати саме цю модель.