• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Нова серія портативних навігаторів GPSMAP 78

Нова серія портативних навігаторів GPSMAP 78
28.04.2010

Нова серія портативних навігаторів GPSMAP 78

Компанія Garmin оголосила про вихід нової лінійки портативних морських GPS навігаторів: GPSMAP 78sc, GPSMAP 78s і GPSMAP 78.

Дана серія навігаторів має сучасний дизайн і необхідний вологозахист. Модель GPSMAP 78sc має також і кілька нових функцій: трьохосьовий компас з електронною компенсацією нахилу та бездротова передача даних.  

Завдяки яскравому дисплею в 65 тисяч кольорів і підсвічуванню вся інформація добре видна в будь-яких умовах. Як і попередні моделі покоління GPSMAP, нові портативні пристрої будуть мати таке ж зручне і звичне для користувачів управління і міцний плаваючий водонепроникний корпус. Нові навігатори також підтримують бездротовий обмін даними з пристроями Oregon, Dakota, Colorado і Foretrex.

 


 

При вазі всього 218.3 грам, нові моделі забезпечують до 20 годин роботи від двох батарей АА. Також кожен з навігаторів лінійки має високу чутливість приймача за рахунок використання HotFix, що в свою чергу дозволяє зберігати критичні дані із супутників в пам'яті і використовувати цю інформацію для швидкого визначення місця розташування. Нові моделі мають 1,7 ГБ вбудованої пам'яті і слот microSD для завантаження додаткових карт: таких, як морські карти BlueChart, навігаційні карти CityNavigator, топографічні або інші карти, сумісні з пристроями Garmin. Користуючись навігатором з нової лінійки, Ви зможете зберегти до 2000 маршрутних точок, 200 маршрутів і записів треків до 10000 точок у кожному, а також 200 попередньо завантажених маршрутів.