• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Нові моделі у нашому Каталозі

Нові моделі  у нашому Каталозі
22.03.2011

Нові моделі у нашому Каталозі

Моделі Garmin Nuvi 2350LT, Garmin Nuvi 2360LT, та комунікатор Garmin Asus A50 поступили в продаж. Придбати моделі Garmin у Львові Ви завжди зможете в нас.

В нашому каталозі з’явились нові моделі навігаційних приладів. Нові функції навігаторів Garmin розробленні спеціально щоб Ви почувалися впевнено в незнайомій місцевості, і завжди вчасно дісталися до місця призначення, а якість приладів і картографії, як завжди залишається на найвищому рівні. Отже ознайомтесь з новими моделями, адже може саме вони задовольнять Ваші потреби.
 
З моделей автомобільних навігаторів ми пропонуємо Вам дві новинки Garmin Nuvi 2350LT та Garmin Nuvi 2360LT.
 

 
Широкоекранний навігатор nuvi 2360LT з функцією голосового керування забезпечує безкоштовне оновлення інформації про дорожню обстановку. Цей навігатор з подвійною орієнтацією екрана (горизонтальною і вертикальною) включає в себе 3-х осьовий електронний компас. Крім того, у пристрої використовуються функції "lane assist" (вибір смуги руху)  з переглядом схем перехресть, trafficTrends (архівні дані про дорожню обстановку) і myTrends ™ (розпізнавання Ваших улюблених маршрутів), а також ecoRoute ™ для розрахунку найбільш ефективних маршрутів з точки зору витрат палива. За допомогою додаткових карт cityXplorer ™ можуть бути розширені можливості пішохідної навігації.
 
Голосове керування
 
Навігатор nuvi 2360LT не тільки підказує Вам, де потрібно повернути, але і реагує на вимовлені Вами команди. Завдяки інноваційній функції розпізнавання голосу Ви можете керувати пристроєм за допомогою голосу, не відриваючи рук від керма. Активуйте  nuvi за допомогою спеціально настроєної команди і починайте вимовляти необхідні опції меню, показані на екрані.

Використовуйте технологію nüRoute ™ з trafficTrends і myTrends
 
Модель nüvi 2350LT та nüvi 2360LT  включають в себе технологію nüRoute з trafficTrends (архівні дані про дорожню обстановку) і myTrends (прогнозування маршрутів). Завдяки trafficTrends Ваш навігатор nüvi 2350LT/ nüvi 2360LT  автоматично запам'ятовує транспортні потоки в різний час доби для створення більш вдалих маршрутів і підвищення точності розрахунку часу прибуття в залежності від часу доби і дня тижня. Якщо Ви  часто зберігаєте необхідні пункти призначення у директорії «Вибране», то з часом пристрій nüvi 2350LT/ nüvi 2360LT  за допомогою функції myTrends почне визначати, куди Ви збираєтеся відправитися в тому чи іншому випадку ще до того, як Ви введете пункт призначення. Прилад видає при цьому час прибуття та інформацію про дорожню обстановку. Таким чином, якщо Ви регулярно їздите на роботу і з роботи, навігатор nüvi 2350LT/ nüvi 2360LT  допоможе Вам приїжджати вчасно. Для використання цих функцій не потрібно підписка і додаткова плата.
 
Дізнайтеся потрібну смугу руху заздалегідь
 
Тепер Вам більше не потрібно вгадувати, в якій ряд слід перебудуватися для виконання повороту. Функція вибору смуги руху та перегляду схеми перехрестя підкаже потрібний ряд при наближенні до  повороту або з'їзду з шосе, щоб Ви могли почувати себе впевнено на незнайомих трасах.
 

 
Приймайте безкоштовні оновлення трафіку
 
Рухайтеся в об'їзд транспортних заторів, використовуючи вбудований FM приймач трафіку і безкоштовні оновлення трафіку з необмеженим терміном дії . Приймайте попередження про затримки внаслідок транспортних заторів і ділянок ремонту доріг, які знаходяться попереду по маршруту. Потім просто торкніться екрану nuvi для перегляду детальної інформації про транспортну ситуацію або для об'їзду проблемної області.
 
Дзвінки в режимі Hands-free
 
Модель nuvi 2360LT, оснащена вбудованим мікрофоном і динаміком, включає бездротову технологію Bluetooth для можливості викликів у режимі Hands-free. Просто підключіть пристрій до сумісного телефону з функцією Bluetooth, щоб розмовляти в режимі Hands-free, фокусуючи всю свою увагу на дорозі. Для передачі вихідних дзвінків набирайте потрібні номери з допомогою клавіатури на сенсорному екрані. Щоб відповісти на вхідний виклик, торкніться екрану і починайте говорити у вбудований мікрофон. Також Ви можете зручно набирати номери контактів і об'єктів POI.
 
Вибір маршруту з економією витрат на паливо
 
Завдяки функції ecoRoute прилад nüvi 2350LT/ nüvi 2360LT  допоможе Вам заощадити паливо і гроші. Пристрій розрахує найбільш ефективний маршрут з точки зору витрат палива, простежить за кількістю використаного бензину і т.д. При використанні функції ecoRoute до опцій при виборі критерію розрахунку маршруту додається позиція "less fuel" (менше палива). Для даної опції пристрій nüvi буде вибирати маршрут, проходження якого вимагає найменшої кількості палива на основі інформації про швидкість на дорогах і даних про прискорення автомобіля на заданому маршруті.
 
Широкоформатний дисплей
 
Широкоформатний дисплей моделі nüvi 2350LT/ nüvi 2360LT  з яскравим кольоровим зображенням забезпечує зручний перегляд докладної карти, навігаційних підказок, фотографій та іншого. Цей дисплей з діагоналлю 4,3 "(10,92 см) має широкий кут огляду і відмінну якість зображення навіть при сонячному світлі.
 

 
Пішохідна навігація по містах
 
Завдяки розширеним можливостям для пішохідної навігації прилад nüvi 2350LT/ nüvi 2360LT  є відмінним компаньйоном для прогулянок по місту. Завантажте додатковий платний контент cityXplorer ™ для навігації у великих містах. Ви будете знати, куди йти, де сідати на автобус, трамвай, метро або інший вид міського транспорту, а також отримаєте доступ до численних розкладів руху транспорту і функції розрахунку приблизного часу прибуття в пункт призначення.
 
Навігаційні інструкції для руху від повороту до повороту
 
Прилад nüvi 2350LT/ nüvi 2360LT  оснащений інтуїтивним інтерфейсом, який вітає Вас двома простими питаннями: "Куди?" і "Перегляд карти". Доторкнися кольорового екрану для зручного пошуку адрес і послуг, і потім починайте рух до пункту призначення, отримуючи голосові інструкції для навігації від повороту до повороту, включаючи назви вулиць.
 
Не тільки навігація
 
Навігація - це тільки початок. Модель nüvi 2350LT/ nüvi 2360LT   включає безліч дорожніх функцій: програма для перегляду зображень JPEG, всесвітній годинник з часовими поясами, програми для конвертації  валют і одиниць вимірювання, калькулятор і багато іншого. За допомогою функції фото навігації Ви можете завантажувати зображення з Garmin Connect ™ Photos і потім розпочати навігацію до місця де ці знімки були зробленні. Функція "Де я?" завжди допоможе Вам дізнатися поточне місце розташування. Просто доторкніться до екрану для отримання точних координат широта і довгота, найближчої адреси та перехрестя, а також найближчого відділу міліції , лікарні та заправки. Пристрій 2350LT/ nüvi 2360LT   оснащений функцією захисту від злодіїв Garmin Lock ™ і сумісний з безкоштовним ресурсом Garmin Garage, за допомогою якого Ви можете завантажувати різні піктограми у вигляді автомобілів і голоси.
 
Ознайомитись з характеристиками та цінами:
Garmin nuvi 2350LT
Garmin nuvi 2360LT
 
Також в каталозі з’явився новий комунікатор під назвою Garmin Asus A50
 

Навігаційний смартфон Garmin-Asus A50 працює на базі нової платформи Android™ і комплектується повністю готовою до використання навігаційною системою преміум-класу від компанії Garmin з детальною картою України. Голосовий виклик, відправлення повідомлення, веб-серфінг – ці та інші дії за допомогою A50 виконуються швидко й зручно. А завдяки сервісу Android Market™ ви зможете завантажити будь-яку з тисяч безкоштовних програм, що вдосконалять A50 з урахуванням ваших потреб.
 
Універсальний помічник
 
В особі A50 ви отримуєте надійного помічника, який знає все про світ навколо вас. Смартфон працює на базі потужної платформи Android і відразу «з коробки» пропонує вам популярні мобільні сервіси Google™. Виконавши вхід один раз за допомогою облікового запису Google, ви отримуєте доступ до таких сервісів, як Google Calendar™, Gmail™ *, YouTube™, Google Talk™ та іншим.
 
Створений для руху
 
Разом з A50 ви отримуєте також зручний автомобільний комплект. Просто помістіть пристрій у тримач і злегка натисніть на нього: ви можете вирушати в дорогу одразу та без зайвої метушні! A50 обладнаний яскравим 3,5-дюймовим екраном, на якому чітко видно всі деталі карти. Апарат підтримує функцію автоматичної прив'язки географічних координат до фотографій, зроблених за допомогою вбудованої 3,0-мегапіксельної камери. Дайте можливість своїм друзям познайомитися з красою місць, в яких ви побували!
 
Навігація
 
Обирайте власний шлях!A50 оснащений навігаційним програмним забезпеченням преміум-класу від компанії Garmin. Чіткі голосові інструкції із зазначенням назв вулиць та поворотів, що пропонує система навігації A50, допоможуть вам швидко досягти кінцевої точки маршруту. Смартфон забезпечує зручний режим перегляду транспортних розв'язок і сприяє вам у виборі оптимальної смуги руху. І, нарешті, A50 поставляється разом з попередньо встановленою картою України, на яку нанесені десятки тисяч об'єктів (POI) з корисною деталізованою інформацією, зокрема, номерами телефонів.
 

 
Локальні послуги
 
Усвідомлюючи, що дані про місцезнаходження стосуються кожного аспекту повсякденної діяльності людини, центральною ідеєю, навколо якої створювався A50, стали технології визначення місцезнаходження (Location Based ServicesLBS). Навігаційні функції мають інтеграцію з найбільш часто використовуваними програмами, такими як календар, контакти, електронна пошта, браузер та іншими – це робить смартфон незамінним у дорозі. Де б ви не знаходилися, ви будете завжди мати під рукою докладний путівник з корисною інформацією.
 
Будьте завжди на зв'язкуA50 можна легко налаштувати з урахуванням ваших потреб. Крім корисних програм на Android Market власникам смартфона доступна наступна інформація та послуги: розклад авіарейсів, затори на дорогах, прогноз погоди та багато іншого**.

* У деяких країнах послуга називається Google Mail.

** Доступність локальних послуг залежить від регіону та зони покриття мережі оператора. Потрібний тарифний план оператора з можливістю використання послуг передачі даних. Вартість послуг залежить від країни і конкретного оператора.

 

Ознайомитись з характеристиками та ціною на Garmin Asus A50 можна ТУТ.