• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Системи контролю лаю собак Garmin BarkLimiter і Garmin Delta

Системи контролю лаю собак Garmin BarkLimiter і Garmin Delta
18.01.2013

Системи контролю лаю собак Garmin BarkLimiter і Garmin Delta

Garmin представила 4 нових пристрої для контролю лаю собаки і дистанційного навчання Garmin BarkLimiter і Garmin Delta.

Компанія Garmin, яку власники мисливських собак, знають по незамінним системам стеження Astro 320, Astro 220 і пристроям стеження-навчання Alpha 100 продовжила проявляти інтерес, до такої здавалося б не популярної, але потрібної сфери як дресирування собак. 2013 почався з приголомшливої новини від Garmin - представлені нові електронні нашийники для собак які допоможуть вам у навчанні собаки, і дадуть можливість контролювати гавкіт. Нові пристрої носять назви Garmin BarkLimiter, Garmin BarkLimiter Delux, Garmin Delta і Garmin Delta Sport.

 


 
Нашийники Garmin BarkLimiter, як можна здогадатися з назви, призначені для того, щоб ваш чотирилапий друг гавкав як можна рідше. У цьому допомагає так звана «технологія ідентифікації лаю», за допомогою акселерометра Garmin BarkLimiter відрізняє справжній гавкіт від інших звуків, які видає собака. Коли пес починає гавкати, нашийник застосовує певний «електро-імпульс», інтенсивність якого поступово зростає. Ще однією примітною особливістю є так званий лічильник лаю або Bark Odometer, він рахує кожен собачий «гав», коли господар відсутній.

 


 

Нашийники Delta відносяться до спортивної серії. Версія Delta Sport включає в себе весь функціонал BarkLimiter. У комплекті поставляється контрольний мобільний пристрій з LCD-дисплеєм, за допомогою якого господар може вибирати різні профілі тренувань. Пристрій підключається до нашийника на відстані до 1,2 км, причому підключати можна до трьох нашийників одночасно. Доступна також базова версія Delta без вбудованого функціоналу BarkLimiter і з радіусом дії бездротового передавача до 800 м

Garmin готується випустити дві версії цього нашийника, стандартний BarkLimiter з одноразовою батареєю, якої вистачить на 10 місяців, і BarkLimiter Deluxe з акумулятором, працюючим до 3-х місяців від одного заряду.

 
naproxen kaufen preisvergleich cetirizine en vente libre