• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Захищений GPS навігатор для мотоциклів від Garmin

Захищений GPS навігатор для мотоциклів від Garmin
04.04.2014

Захищений GPS навігатор для мотоциклів від Garmin

Garmin Zumo 590LM - це новий захищений мото-навігатор від компанії Garmin - світового лідера навігаційних приладів. Деякі подробиці про цей пристрій вже стало відомо.

Компанія Garmin анонсувала вихід нового захищеного навігаційного приладу, призначеного спеціально для установки на мотоциклах. Навігатор Zumo 590LM обладнаний 5-дюймовим сенсорним дисплеєм, яким можна користуватися в рукавичках. Крім того, екран дозволяє бачити карти при яскравому сонці, а сам навігатор не зіпсується, якщо на нього потрапить пальне.

Крім основної функції, Zumo 590LM має і ряд інформаційно-розважальних характеристик. Зокрема, в наявності є вбудований мр3-плеєр і радіосервис Pandora, а сам навігатор сумісний з iPhone і iPod. Завдяки цьому мотоцикліст може керувати музикою на цих гаджетах через екран навігатора.


Однією з основних функцій, реалізованих з допомогою сумісності зі смартфоном, є можливість доступу до зведень прогнозу погоди і дорожніх заторів через мобільний додаток. Голосові підказки чуються в шоломі, також є фірмова вбудована система моніторингу тиску в шинах і підтримка екшн-камери Garmin VIRB.

 

Ще є функції, призначені спеціально для мотоциклістів. Вони дозволяють планувати поїздки з урахуванням відстані, часу та місцезнаходження, а також спеціально вибирати звивисті дороги. Стандарт IPX7 гарантує захист приладу від дощу. Навігатор Garmin Zumo 590LM надійде в продаж у цьому місяці.