• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Зустрічайте новинки - Garmin Monterra і Garmin Tactix!

Зустрічайте новинки - Garmin Monterra і Garmin Tactix!
15.04.2014

Зустрічайте новинки - Garmin Monterra і Garmin Tactix!

Раді повідомити Вам про нові надходження в нашому магазині. У продажу з'явилися GPS-годинник Garmin Tactix і портативний навігатор Garmin Monterra.

Garmin Tactix дозволяє відчути всі переваги якісної навігації на Вашому зап'ясті. Новий, тактичний дизайн Tactix виконаний в чорному матовому корпусі з куполоподібним, протиударним, рідкокристалічним екраном, чорними металевими кнопками і задньою кришкою, що виробляє відчуття особливого, неперевершеного стилю.

Garmin Monterra - це перший портативний GPS-навігатор з потужною картографією, що працює під управлінням операційної системи Android. Ви можете отримати Android програми для Monterra на Google Play, включаючи PeakFinder, карти зоряного неба і балістичний калькулятор. Крім того, Вам доступні професійні програми, на зразок кошторисника будівельних робіт і ArcGIS, щоб все необхідне завжди було під рукою.

Навігатор Garmin Monterra має 4-дюймовий сенсорний екран з технологією Multitouch, підтримує користувальницькі карти формату 3-D, оснащений 8-ми мегапіксельною камерою і 1080p HD відео з автоматичним геотеггированием. Міцний і надійний Monterra буде корисний Вам в будь-якій ситуації.

 

 

Більш детальна інформація по Garmin Tactix за посиланням - Garmin Tactix

Більш детальна інформація по Garmin Monterra за посиланням - Garmin Monterra