• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Новинка для любителів гри в гольф - GPS-годинник Approach S4

Новинка для любителів гри в гольф - GPS-годинник Approach S4
21.05.2014

Новинка для любителів гри в гольф - GPS-годинник Approach S4

Компанія Garmin і далі тішить нас випуском нових і дуже корисних гаджетів. На цей раз компанія оновила пристрій для любителів гольфу. Новинка досить цікава, хоча і має вузьке коло застосування.

GPS-годинник Garmin Approach S4 для гри в гольф отримав досить широкий функціонал і стане не замінимим помічником під час гри.


Garmin Approach S4 поставляється з 30000 завантаженими полями для гри в гольф, а також включає в себе 7 полів на території України. Завдяки функції Measure Shot, власник має можливість з ідеальною точністю розрахувати відстань до будь-якої частини поля або перешкоди, а також отримує можливість переглядати дальність кожного удара.Також є функція цифрової рахункової картки, яка дозволяє записувати статистику кожної гри і кожного раунду.

З GPS-годинником для гольфу Approach S4 Вам більше не доведеться брати з собою смартфон на гру. При підключенні пристрою до Вашого iPhone, Ви зможете отримувати SMS і електронну пошту, а також бачити інформацію про пропущені дзвінки.
Garmin Approach S4 отримав міцний корпус, який дозволяє використовувати їх в будь-яку погоду. Крім цього пристрій витримує занурення у воду на глибину 10 метрів. Сенсорним екраном пристрою можна керувати навіть в рукавичках. Повного заряду батареї вистачає приблизно на 10 годин в режимі гри, а в режимі звичайного годинника час роботи пристрою буде складати 6 тижнів.