• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / BirdsEye™ Satellite Imagery - щорічна підписка

BirdsEye™ Satellite Imagery - щорічна підписка
22.01.2010

BirdsEye™ Satellite Imagery - щорічна підписка

Супутникова і аерофотозйомка: реальна картинка для приладів Garmin

Компанія GARMIN анонсувала початок продажів продукту «Birdseye Satellite and Aerial Imagery» - щорічної підписки, що дозволяє кінцевому споживачеві завантажувати необмежену кількість супутникових зображень за допомогою супутникової зйомки в свої портативні навігатори.

Birdseye Imagery дозволяє детально переміщати зображення з супутника з прив'язкою до координат. Це можуть бути фотографії будівель, доріг, гір і інших об'єктів в реальному часі, що не дозволяє робити векторна картографія. Технічні можливості даної процедури – 0,5 метра на один піксель для більшості об'єктів.

 

BirdsEye™ Satellite Imagery

 

Користувачі можуть також користуватися інструментом маштабування (наблизити) в діапазоні від 19 км. до 6 метрів,  можуть наносити дану інформацію на векторні карти для кращого розуміння контурів місцевості, і інших географічних особливостей. Перш ніж підписатися на дану послугу, у користувача має бути предустановленна програма Basecamp (безкоштовне програмне забезпечення). Що б завантажити його необхідно перейти по даному посиланню : www.garmin.com/basecamp

 

 
strattera kaufen deutschland