• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Dakota™ портативні навігатори для активного відпочинок

Dakota™ портативні навігатори для активного відпочинок
03.07.2009

Dakota™ портативні навігатори для активного відпочинок

Компанія Garmin, світовий лідер, в області супутникової навігації оголосила про випуск нових портативних GPS-навігаторів Dakota 10 і Dakota 20.

Компанія Garmin, світовий лідер, в області супутникової навігації оголосила про випуск нових портативних GPS-навігаторів Dakota 10 і Dakota 20.

 

 Ці міцні водонепроникні пристрої включають високочутливий GPS-приемник і базову карту світу. Прилади оснащені кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 2,6 дюйма. Дисплей забезпечує відмінну якість зображення в будь-яких умовах, відповідає на всі дотики пальця і в той же час протистоїть несприятливій дії довкілля. Призначений для користувача інтерфейс створений на базі інноваційного інтерфейсу приладів серииn Oregon.

Легкий і міцний навігатор Garmin Dakota забезпечує швидкий розрахунок місця розташування і не втрачає супутниковий сигнал навіть під щільними кронами дерев або біля високих будівель. Завдяки високочутливому GPS-приемнику з функцією HotFixTM прилад Dakota автоматично розраховує і зберігає важливу супутникову інформацію, яка використовується для швидкого розрахунку Вашого місця розташування.
 Об'єм вбудованої пам'яті дорівнює 850 мегабайтам, що дозволяє зберігати до 50 маршрутів, 1000 точок, 2000 точок геокешинга і не більше 10 000 записів в трэклоге. У Dakota 10 використовується лише власна пам'ять, а ось Dakota 20, окрім цього, оснащений слотом для карт microSD. Також в старшій моделі присутні барометричний висотомір, магнітометр і можливість безпровідного з'єднання пристроїв для обміну путніми крапками, треками, маршрутами і тайниками (геокэшинг) між сумісними навігаторами Dakota, Oregon, Colorado і Foretrex. Крім того, в моделі Dakota 20 використовується 3-осьовий електронний компас з компенсацією нахилу, який показує Ваш напрям навіть в нерухомому стані і при нерівному положенні приладу.

Вага приладу всього 190 г; двох батарей типа АА вистачає на 20 годин роботи; пристрій підключається до комп'ютера РС або Mac через USB-интерфейс.


 
comprar dostinex online