• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Garmin представляє ультратонкі серії GPS-навигаторів nuvi 12xx і 13xx

Garmin представляє ультратонкі серії GPS-навигаторів nuvi 12xx і 13xx
11.03.2009

Garmin представляє ультратонкі серії GPS-навигаторів nuvi 12xx і 13xx

Компанія Garmin, світовий лідер, в області GPS-навигації оголосила про випуск нових моделей навігаторів nuvi 12xx і nuvi 13xx

Компанія Garmin, світовий лідер, в області GPS-навигації оголосила про випуск нових моделей навігаторів nuvi 12xx і nuvi 13xx з ультратонким дизайном і покращеною функціональністю. Презентація новинок відбулася на міжнародній виставці CEBIT, яка проходила в Ганновері з 3 по 8 березня 2009 р.

Нові моделі, що приходять на зміну серіям nuvi 2x5 і nuvi 2x5w, включають розширені можливості для пішої навігації завдяки підтримці карт Cityxplorer™ для міст Північної Америки і Європи, дозволяючи планувати і використовувати маршрути з використанням суспільного транспорту. Різноманітність моделей nьvi 12xx і 13xx надає також інші преміум можливості, такі як функція «Lane assist» - допомога у виборі смуги руху для проїзду складних розв'язок і поворотів. Всі GPS-навігатори оснащені функцією текст-в-речь.

“Пристрої nuvi відомі якістю навігаційних функцій, що надаються, в автомобілі. Тепер наші споживачі зможуть отримати таку ж якість при пересуванні в невідомому місті пішки або на суспільному транспорті”, сказав Ден Бартел (Dan Bartel), віце-президент Garmin по продажах в світі. “Навігатори nuvi 12xx і 13xx дозволяють задовольнити потреби користувача в зручному і недорогому навігаторі тоді і там, де він потрібний більше всього”.
Всі нові автонавігатори оснащені функцією ecoroute для контролю за витратою палива і його економії. На додаток до вибору варіантів побудови маршруту «найкоротший час» і «найкоротша відстань» пропонується новий варіант - «менше палива».

Всі моделі серії nuvi 12xx мають в своєму розпорядженні яскраві 3,5-дюймові сенсорні екрани, тоді як nuvi 13xx - 4.3-дюймовими.

Новинки очікуються в Україні у другому кварталі 2009 р.

 
проститутки Киев дешево