• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Garmin-asus оголошують про випуск nuvifone™ M20

Garmin-asus оголошують про випуск nuvifone™ M20
16.02.2009

Garmin-asus оголошують про випуск nuvifone™ M20

Компанії Garmin і Asus що створили альянс Garmin-asus представили nuvifone M20

Garmin-asus оголошують про випуск nuvifone™ M20

 Компанії Garmin і Asus що створили альянс Garmin-asus представили nuvifone M20, багатофункціональний телефон з вбудованим веб-сервером-браузером і навігаційною системою під управлінням операційної системи Windows Mobile. Телефон Garmin-asus nuvifone M20 був представлений на виставці Mobile World Congress, яка пройшла в Барселоні з 16 по 19 лютого.

  Garmin-asus nuvifone ідеально підійде тому, хто по постійно знаходиться в русі і потребує стильного і функціональному смартфоне для організації роботи і дозвілля. У цьому могутньому пристрої були упроваджені технологічні досягнення останніх років: підтримку мереж класу 3.5g, Wi-fi, Bluetooth® і найголовніше супутникову навігацію від Garmin.

  Сенсорна клавіатура з повноцінною розкладкою QWERTY робить роботу з електронною поштою, SMS і MMS дуже легкою і зручною. Телефонна і адресна книги nuvifone M20 можуть бути синхронізовані з компьтернимі застосуваннями, що дає додаткові переваги користувачам цього пристрою.

  Функціональним ядром nuvifone M20 є сервіси засновані на визначенні місцеположення (LBS - location based service), яке на порядок перевершує функціонал будь-якого LBS-телефона що працює під управлінням Windows Mobile. Навігаційні функції тісно інтегровані в такі застосування як: календар, телефонна книга, поштова скринька, Інтернет-додатки спрощуючи пошук необхідної адреси і шляху до нього.

  nuvifone M20 забезпечує Інтернет-з'єднання на швидкості 7.2 Mbps, і зручність роботи на нім порівнянно з деск-топ системами. Крім того, з'явилася можливість отримати навігаційні інструкції для будь-якої адреси, яка відображена на сторінці браузера.

  nuvifone M20 по навігаційних функціях перевершує будь-який смартфон що працює під управлінням Windows Mobile, і порівнюється з GPS-навигаторами Garmin nuvi®, дозволяючи користуватися передвстановленими картами Північної Америки, Європи і інших регіонів. Як і в традиційних навігаторах Garmin користувач дістає доступ постійно оновлюваної інформації по точках інтересу (POI)

  nuvifone M20 оснащується сенсорним TFT-дисплеем з діагоналлю 2.8”, вбудованим мікрофоном і динаміками, а також вбудованим 4gb/8gb модулем пам'яті. Високе розширення 640x480 дозволяє комфортно проглядати відеозаписи і фотоальбоми, а трех-мегапіксельная камера під час фотографування автоматично прив'язує до знімка інформацію про місцеположення. Ця чудова функція дозволяє потім з легкістю повернутися в те місце, де був зроблений знімок.