• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Каталог / GPS карти для приладів Garmin / Топографічна карта України

3D-Зображення 3d picture

Топографічна карта України

Це перша подібна розробка на українському ринку, яка відображає повний перелік шляхів країни, на неї нанесено усі адміністративні одиниці, від обласних центрів і до маленьких містечок та сіл.

«Наутіка» пропонує GPS-новинки не лише для водіїв, а і для тих, хто віддає перевагу подорожам без авто. Компанія презентує топографічну карту території країни, що не  має аналогів в Україні.

Це перша подібна розробка на українському ринку, яка відображає повний перелік шляхів країни, на неї нанесено усі адміністративні одиниці, від обласних центрів і до маленьких містечок та сіл. Населені пункти зафіксовані за офіційними державними  топографічними назвами.

Топографічна карта є деталізованою і універсальною. На ній відображено населені пункти, дороги, автошляхи,  залізниці, мости, також деталізовано рельєф та позначено природні особливості кожної місцевості: ліси, водоймища та інші об’єкти,  які позначаються, зокрема,  на  військових топографічних картах.

Таким чином за допомогою даних GPS-навігатора можна визначити місця придатні та непридатні для прокладання пішого шляху.

На новітніх моделях навігаторів (зокрема………) топографічна карта відображається у 3D-форматі, що зводить до мінімуму можливі труднощі орієнтування на місцевості.

тривимірне зображеннязображення висотикарта

Топографічна карта України призначена перш за все для професійних мандрівників та спеціалістів, робота яких пов’язана з необхідністю топографічного орієнтування. Вона може стати незамінним асистентом для туристів та подорожніх, зведе до мінімуму труднощі подорожі з одного топографічного пункту в інший.

Основні переваги, що створює топографічна карта країни:

  • Полегшена орієнтації на місцевості
  • Раціоналізоване прокладання пішохідних шляхів
  • Безпека та застереження подорожніх  від «непрохідних» територій
  • Економія часу
  • Публікації та відео

Ціна:35 $
 
arcoxia onde comprar