• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну

Garmin Tactix

Спортивний навігатор Garmin Tactix має високочутливий GPS з автоматичним калібрувальним висотоміром, барометром і 3-ох осьовим компасом.

Tactix створений, щоб працювати в найважчих умовах і поєднує в собі стильний корпус і задню кришку з нержавіючої сталі, щоб бути ударостійким, і має стійку до подряпин, вигнуту лінзу з мінерального скла, що знижує відблиски і віддзеркалення від сонця. Tactix має великий ЖК-дисплей, який підсвічується в умовах поганої освітленості . Він має сміливий, повністю - чорний дизайн (панель, екран, кнопки і ремені), який є потайливим і красивим . Tactix водонепроникний до 50 метрів, і має час безперервної роботи батареї до 50 годин в режимі UltraTrac і 16 годин в режимі повного GPS і п'ять тижнів в режимі звичайного годинника.


Tactix має широкий набір навігаційних інструментів, який дозволяє користувачам планувати поїздки, створювати маршрути, подорожні записи до 1000 точок, зон посадки або потенційних кемпінгів. Функція TracBack ® може направляти користувачів назад за раніше записаному TrackLog. Ця функція надає користувачам впевненість, знаючи, що вони ніколи не заблукають і зможуть легко знайти свій шлях назад у випадку аварійної ситуації або поганих погодних умов. У Garmin Tactix також є двопозиційний зчитувач даних GPS, так що користувачі можуть переглядати їх поточне місце розташування в декількох форматах , включаючи широту /довготу і МГРС (військова система координатної сітки) на дисплеї одночасно, що спрощує навігацію для професійного, пошуково - рятувальних та аматорського застосування. Tactix поставляється з передвстановленою базовою картою світу, яка відображає довколишні міста.


Використовуйте BaseCamp ™ для настільних і мобільних додатків. Користувачі Tactix можуть легко планувати поїздки і поділитися своїми пригодами з друзями та родиною. Tactix оснащений як ANT + так і Bluetooth  для бездротової передачі треків, шляхових точок, маршрутів та схованок з іншими сумісними пристроями Garmin або смартфонів з BaseCamp додатками.


Tactix оснащений датчиками ABC (висотомір, барометр, компас), щоб надати користувачам з відповідними запитами інформацію в реальному часі. Вбудований висотомір надає дані про висоту, щоб точно контролювати підйом і спуск. Барометр, який може бути використаний для прогнозування погодних змін, показуючи короткострокові тенденції в тиску повітря. Користувачі можуть зберегти свої місця розташування з 3-осьовим електронним компасом, незалежно від того  рухаєтесь чи ні. Використовуючи GPS-приймач, Tactix може автоматично калібрувати його від ABC датчиків і автоматично встановити час в залежності від місця розташування. Забезпечує виключно точне показання температури і не залежить від температури тіла власника, Tactix може бути пов'язаний з Tempe, датчик зовнішньої температури від Garmin.


Tactix забезпечує показ в режимі реального часу даних, таких як відстань, темп, частоту серцебиття (датчик купується окремо) і витрата калорій, що допомагає користувачам відстежувати прогрес під час фізичної підготовки, або іншої діяльності, фітнесу. Tactix сумісний з преміум монітором серцевого ритму, і з датчиком швидкості та частоти обертання педалей.


Tactix є останнім рішенням для групи аутдор товарів Garmin, яка фокусується на розвитку технологій та інновацій для підвищення попиту у досвідчених користувачів. Будь то гольф, туризм, полювання або геокешинг, пристої Garmin стають все більш необхідними інструментами для любителів активного відпочинку всіх рівнів.

 • Комплектація

  • годинник tactix з вбудованним GPS-навігатором;
  • кабель зарядки USB;
  • зарядний пристрій;
  • посібниккористувача.
 • Технічні специфікації

  Розміри приладу:

   4.9 x 4.9 x 1.7 см

  Розмір екрану:

  3,1 в діаметрі

  Роздільна здатність:

  70 x 70 пікселів

  Вага:

  90,6 г.

  Батарея:

  тип Літій-іонова

  Час роботи батареї:

  5 тижнів в екон.режимі.50 год. режим GPS, 3 тижня в режимы датчика в режимі тренування

  Водозахищеність:

  Так (IPX7)

  GPS приймач:

  Так

  Базова карта:

  Ні

  Можливість дозавантаження карт:

  Ні

  Підтримка карт пам’яті:    

  Ні

  Память кругів:

  0 кругів

  Маршрутні точки:

  1000

  Маршрути:

  50

  Датчик частоти пульсу:

  Так(дод.комплектація)

  Велосипедний датчик швидкості:

   Ні

  Крокомір:

  Так
  Автоматична синхронізація з ПК: Так

  Сумісність з Garmin Connect™ (онлайн сервіс для аналізу, категоризації та обміну данними):

  Так

  Сумісність з програмним забезпеченням Garmin Training Center®:

     Так   

  Функція  Virtual Partner® (змагання з цифровим суперником):

    Ні 

  Функція Courses (порівняння з минулими тренуваннями):

  Ні

  Функція Auto Pause® (зупинка та запуск таймера на основі заданої швидкості):

  Ні

  Функція Auto Lap® (автоматичний початок нового кола):

  Так

  Функція Auto Scroll (прокрутка сторінок даних під час тренування):

  Ні

  Функція Multi-sport (зміна виду спорту натиском однієї кнопки):

  Ні

  Тяжкі тренування (створення тренувань з заданою метою):

  Так

  Прості тренування (створення мети по часу, відстані або кількості витрачених калорій):

  Так

  Попередження по темпу (включається сигналізація коли ваш темп відрізняється від заданого):

  Ні

  Попередження по часу/відстані (включення сигналізації при досягненні цілі):

  Ні

  Інтервальне тренування (введення інтервалів тренування та відпочинку):

  Ні

  Налаштування екрану користувача:

  Так

  Барометричний висотомір:

     Так  

  Бездротовий обмін даними між пристроями:

  Ні

  Спортивній годинник:

  Так
  Додатково: -
 • Карти для завантаження

 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:455 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше