• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Oregon 650t

Oregon 650t - з топографічною картою Європи, нова модель від компании Garmin,яка поєднала в собі системи позиціонування WAAS і GLONASS вже доступна в продажі.

Garmin Oregon 650t - є новою моделлю і вийшов на заміну Oregon 550. Ця модель вводить новий стандарт серед туристичних навігаторів, завдяки новому високочутливому супутниковому модулю. Для більш точної і швидкої роботи в пристрої одночасно працюють два модулі позиціонування, російський GLONASS і американський WAAS. Завдяки такому використанню цих модулів, швидкість визначення місця розташування збільшилася на 20 відсотків.

 

Навігатор Garmin Oregon 650t на відміну від Oregon 600 - має прекрасну камеру на 8 мегапікселів з автофокусом і спалахом, яка допоможе зафіксувати пам'ятні моменти під час подорожей. На кожній фотографії будуть міститися геотеги, які допоможуть повернутися в теж місце, де були зроблені знімки. Фотографії можна зберігати як на внутрішній пам'яті пристрою, так і на карті microSD. Також ця модель має більший об’єм вбудованої пам’яті.

 

У Garmin Oregon 650t використовується новий рефлекторний сенсорний дисплей. Особливість цього екрану полягає у тому, що він може використовувати світло, яке потрапляє на нього для свого підсвічування, що дає значну економію при витраті заряду акумуляторів. Тепер цей пристрій має можливість зарядки акумуляторів, цього не вистачало в попередній моделі. Навігатор працює на двох елементах живлення АА і може працювати в автономному режимі близько 16 годин.

 

Пристрій одержав і деякі зміни в корпусі. Новий пристрій не має акантовкі на корпусі, що дає більш зручне керування основними функціями на екрані навігатора. Сенсорний дисплей захищений від ударів і подряпин ударостійким склом. Навігатор має водонепроникний корпус стандарту IPX7. Такий ступінь захисту дає можливість перебування пристрою 30 хвилин на глибині 1 метр без шкоди для нього.

 

За допомогою бездротового зв'язку Bluetooth пристрій дає можливість ділитися маршрутними точками, файлами геокешинга і готовими маршрутами з Вашими друзями в 50 разів швидше. Таким же шляхом можна передавати фотографії та файли великих розмірів на сумісні пристрої.

 

У пам'яті пристрою можна зберігати до 4 мільйонів схованок, які можна завантажувати з різних сайтів з підтримкою GGZ. Для всіх схованок буде підтримуватися весь набір опцій - можливість перегляду інформації про схованки, фотографії, описи і місце їх знаходження. За допомогою програми BaseCamp Ви зможете легко планувати і переглядати маршрутні точки, карти та маршрути.

 

Туристичний навігатор Garmin Oregon 650t відмінно підійде для всіх любителів екстремального та активного відпочинку, завдяки своєму набору корисних функцій. У пристрої знайдеться трьохосевий компас з акселерометром і компенсацією нахилу, барометр, будильник, ліхтарик, календарі мисливця і рибалки і багато іншого корисного, що може стати в нагоді під час відпочинку на природі і у походах.

 • Комплектація

  •Навігатор  з завантаженною базовою картою; 

  •USB кабель для підключення до ПК;

  •Програмне забезпечення; 

  •Зажим;

  •NiMH аккумулятори;

  •Керівництво користувача з коротким підручником. 

   

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 6,1 х ​​11,4 х 3,3 см
  Розміри екрану 3.8 x 6.3 см; діагональ 3" (7.6 см)
  Роздільна здатність 240 x 400
  Тип дисплею Transflective кольоровий TFT с сенсорним екраном
  Вага 209,8 г з батарейками
  К-ть батарейок 2 NiMH аккумулятори
  Час роботи від батарейок 16 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс Високошвидкісний USB та NMEA 0183
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 3500 мб
  Подтримка флеш-карт Так  microSD™
   К-ть маршрутних точок 4000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так, 3-х осьовий
  Сенсорний екран Так
  Барометричний висотомір Так
  Камера 8 мегапікселів, автофокус, спалах
  GPS ігри Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Перегляд зображень Так
    Карти Карта України НавЛюкс + ТОПО Європи
 • Карти для завантаження

  City Navigator® Europe NT 2013.10Карта «Aeroscan roads»Растрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:595 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше