• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2497

Надійний GPS навігатор, Garmin nuvi 2497 поставляється з завантаженою картою України та Європи, оснащений 4.3 дюймовим розміром дисплеєм, а також функцією Bluetooth.

При купівлі навігатора ви отримаєте детальну карту України. Ваш новий гаджет також має інформацію про найбільш затребувані об'єктах. Якщо підприємства, школи, ресторану немає в списку навігатора, просто додайте необхідні адресні дані і насолоджуйтеся поїздкою!
 
Garmin Nuvi 2497 – це розумний компроміс між якісною начинкою і добротним дизайном. Модель має не тільки повноцінне голосове управління але і такі корисні нововведення, як 3D-моделі дорожнього полотна в реалістичному відображенні і вибір смуги руху. Приємне доповнення – Смартфон Link з онлайн-сервісами та функція Up Ahead, що вказує на підприємства і популярні місця поблизу від вас. Навігатор nuvi 2497 створений для просунутих користувачів і задовольняє всім запитам водіїв/
 
Допомога в заторах

Навігатор nuvi 2497 має функцію Garmin Traffic. Вона допоможе вам уникнути заторів, використовуючи популярний у всьому світі сервіс контролю за пробками. Цей сервіс оновлює інформацію про стан доріг більше 2 мільярдів разів у місяць! Використовуючи Garmin Traffic, ви завжди будете в курсі пробок, аварій або ремонту, що утрудняє рух по дорогах міста. І, звичайно, будь-яка інформація про пробки надається безкоштовно протягом всього терміну експлуатації вашого навігатора.
Голосове управління

Garmin рекомендує вам використовувати всі переваги цієї моделі і обов'язково включати голосове управління. Адже керувати вашим гаджетом за допомогу голосових команд так зручно! Просто перейдіть в режим голосового управління і попросіть навігатор озвучувати інформацію, що надходить. Навігатор озвучить попередження про зміну обстановки, відомості про можливі затримки на дорозі і тривалості простою, дасть поради щодо вибору найкоротшого маршруту до вашого місця призначення. Девіз Garmin: руки повинні бути завжди на кермі, а свіжа інформація про пробки – завжди під рукою!
Корисне і приємне спілкування

Не з кожною людиною можна поговорити так само приємно і продуктивно, як з навігатором по імені Garmin Nuvi 2497 . І це не перебільшення: модель обладнана фірмовими функціями Garmin Real Directions™ і Garmin Real Voice™. Простіше кажучи: навігатор спілкується з вами абсолютно природно, як звичайна людина. Ніякого металу в голосі і інтонацій в стилі "я – робот"! Тільки докладні інструкції і дружні підказки в будь-якій дорожній ситуації!
 
І нехай ваш телефон відпочине

Модель nuvi 2497 легко синхронізується з вашим смартфоном. Він зможе тимчасово відійти від справ, поки ви спілкуєтеся з рідними та колегами по навігатору, використовуючи вбудовані динаміки і мікрофон. Спілкуйтеся, не відволікаючись від керування автомобілем!
Ще більше користі

Розкрийте всі можливості навігатора, встановивши на ваш Android-смартфон додаток Smartphone Link. Після синхронізації телефону з навігатором nuvi 2497 буде надсилати вам інформацію про місце паркування, пункті призначення і найближчі визначні пам'ятки. Увага: при використанні сервісу Smartphone Link ви витрачаєте Інтернет-трафік вашого телефону.

За допомогою мобільного телефону ви отримуєте доступ до програми Garmin Live Services. Вона надає актуальну інформацію про погоду і дорожньої ситуації. Ви можете користуватися Garmin Live Services безкоштовно або оформити підписку для доступу до розширеного функціоналу.
Допомога, яку видно і чути

Навігатор nuvi 2497 має функцію Active Lane Guidance – вибір смуги руху з голосовими підказками. На екрані з'являється анімована модель дороги і яскраві стрілки, що вказують на оптимальну смугу для руху. Якщо ви не хочете відволікатися на екран навігатора, підказки будуть озвучені. За допомогою функції Bird's Eye ви побачите перехрестя зверху, а за допомогою PhotoReal – на подив реалістичне зображення дороги зі знаками і покажчиками, перехрестями і навіть прилеглою місцевістю.
Море інформації з одного погляду

Під час руху на дисплеї навігатора постійно відображається карта і ваш маршрут. Всі додаткові вказівки і попередження з'являються на бічній панелі, не затуляючи карту. Якщо вам необхідна додаткова інформація, просто торкніться екрану, віддайте голосову команду і увімкніть функцію Up Ahead – вона підкаже, де знаходяться ресторани, магазини, заправні станції і лікувальні установи.

Навігатор також показує максимально допустиму швидкість на даній ділянці дороги та швидкість вашого руху. У будь-який момент ви бачите точний час прибуття на місце призначення, назву вулиці, на якій ви рухаєтеся, і попередження про зони обмеження швидкості в районах шкіл.

  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   • Навігатор nuvi 2497
   • Кабель живлення від автомобільного прикурювача
   • Автомобільне кріплення на присоску
   • USB-кабель
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Розміри, ДхВхШ:
   12.2 x 7.6 x 1.9 см
   Розмір дисплея, ДхВ: 9.7 x 5.7 см; 4.3", діагональ (10.9 см)
   Роздільна здатність дисплея: 480 x 272 пікселів
   Тип дисплея: подвійна орієнтація екрану з ручним вибором, кольоровий WQVGA TFT дисплей з білою підсвіткою
   Вага: 155 грам
   Батарея: Внутрішня літій-іонна
   Час роботи: До 2.5 годин
   Водонепроникність: немає
   Високочутливий приймач: так
   Можливість оновлення прошивки: так
   Базові карти: Так
   Попередньо завантажені карти: Карта України НавЛюкс
   Можливість додавання нових карт: Так
   Вбудована пам'ять: 2 Гб
   Тип карти пам'яті microSD (не входить в комплект)
   Шляхові точки/Обране/Місця: 1000
   Маршрути: 100
   Голосові підказки: Так (внутрішній динамік)
   Голосове озвучування вулиць: Так (у Європі)
   Розпізнавання мови: Немає
   Функція «Lane assist» (інформація про рядності на дорозі): Так
   Функція Junction view (реалістичний вид перехресть) Так
   Функція trafficTrends™ (розрахунок маршруту на базі прогнозу ситуації на дорогах): Так
   Функція myTrends™ (прогноз маршруту на основі аналізу минулих поїздок): Так
   Перегляд карт в 3D форматі: Так
   Відображення будівель в 3D форматі: Немає
   Оптимізація і розрахунок маршруту: Так
   Автоматична зміна маршруту (розрахунок нового і перерахунок маршрутів): Так
   Вибір маршруту (розрахунок швидшого часу, короткої відстані, дороги): Так
   Попередній перегляд маршруту (вибір шосе, місце заторів і т. д.): Так
   Об'єкти європейської бази даних POIs (можливість додавання власних об'єктів в базу даних POI) Так
   Сумісність з FM Traffic Так (ТМС-приймач докуповується окремо)
   Безстрокове оновлення трафіку Немає
   Індикатор обмеження швидкості Так
   Функція «Де я?» Так
   Определитель местоположения автомобиля (отмечает место при снятии с лобового стекла): Так
   Функция ecoRoute куплений окремо
   Фотонавигация: Немає
   MP3 плеер: Немає
   Аудиокниги: Немає
   Просмотр картинок: Так
   Настраиваемые пиктограммы автомобилей (пользователь выбирает значок, с помощью которого будет показано его местоположение на карте) Так
   Мировое время, конвертор валют, калькулятор: Так
   Сенсорный экран: Так
   Дистанционное управление: Немає
   Клавиатура Qwerty или ABC Так
   FM-трансмиттер: Немає
   Выход для аудио-наушников: Немає
   Garmin Lock™ (противоугонная функция): Немає
   Использование на мотоцикле: Немає
   Удобство использования для геокешинга Немає
   Дополнительные особенности: Це запам'ятовуючий USB пристрій сумісний з Windows® XP і більш ранніми версіями і Mac® OS X 10.4 і більш пізніми версіями.
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:210 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше