• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2597

Garmin Nuvi 2597- це навігатор з великим 5-ти дюймовим сенсорним дисплеєм, з завантаженою картою України. Прилад оснащений також функцією Bluetooth (система гучного зв’язку).

Функції Garmin Real Directions ™ і Garmin Real Voice ™


Для покращення сприйняття голосових підказок був розроблений режим «голосові навігаційні підказки від повороту до повороту», який функціонує з Garmin Real Directions. Дана функція навігатора Garmin nuvi 2597 проінструктує Вас про зміну напрямку, за допомогою орієнтування на помітний об'єкт, наприклад світлофор або міст. По мірі руху маршрутом більше не потрібно буде вдивлятися в назви вулиць чи шукати знайомі орієнтири, оскільки покращена технологія передачі голосових повідомлень Garmin Real Voice™ завжди підкаже Вам потрібний поворот приємним і дружнім голосом.

Синхронізація та Сумісність з Smartphone Link


Для даного класу навігаторів передбачена можливість синхронізації з іншими пристроями. Ви зможете синхронізувати Garmin nuvi 2597 з будь-яким мобільним пристроєм використовуючи безкоштовний мобільний додаток Smartphone Link. Ця можливість передбачена не тільки смартфонам з оперативною системою iPhone ®, а й для пристроїв з системою Android™. Під час синхронізації Ви зможете отримувати повідомлення, дзвонити, перевіряти пошту і погоду згідно тарифів за інтернет Вашого оператора. Функція Garmin Live Services забезпечить Вас корисною інформацією станом дорожньої обстановки на заданому маршруті і дозволить Вам прийняти рішення щодо зміни маршруту в разі потреби. Ви завжди зможете визначити місцезнаходження автомобіля використовуючи смартфон або переглянути найближчі об'єкти (POI), які Вас можуть зацікавити.

Голосові та візуальні підказки


Якщо вам необхідно визначитися зі смугою руху на складній розв'язці і Ви боїтеся заблукати, то саме для Вас буде корисною функція Active Lane Guidance. Вона завчасно повідомить Вас про необхідність зміни смуги руху не тільки голосовим попередженням, але й анімованим зображенням. Функція Junction View Bird's Eye промалює транспортну розв'язку з висоти пташиного польоту. Команда PhotoReal Junction View з більш детальним описом відобразить перехрестя і розв'язки з розміщення всіх знаків дорожнього руху по маршруту. Це забезпечить Вас необхідною інформацією для запобігання порушень правил дорожнього руху.

Ще більше інформації


Розробники Garmin nuvi 2597 створили інтерфейс таким чином, щоб відображалася уся необхідна інформація. Навігатор завжди зможе проінформувати про необхідність скинути швидкість, при перевищенні швидкісного режиму на даному типі траси і розрахувати приблизний час для подолання заданого маршруту. Якщо буде необхідність Ви зможете з легкістю дізнатися Ваше поточне місцезнаходження та при потребі передати цю інформацію Вашим друзям або екстреним службам.

  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

    

  • Технічні специфікації

  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:230 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше