• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

GPSMAP 62st

Високий ступінь захисту і міцністю нового корпусу навігатора Garmin GPSMAP 62st поєднуються з багатим арсеналом функцій, які можуть знадобитися для водних подорожей, піших прогулянок або походу в гори. Додатково встановлена топографічна карта Європи. Ця модель повною мірою вміє працювати з різними типами топографічних і морських карт, підтримує тривимірне відображення рельєфу місцевості.

Туристичний навігатор GPSMAP 62st отримав новий, більш міцний прогумований корпус, що володіє високим ступенем захисту від попадання вологи. Частина приладу, на якій розташована приймальня GPS антена, тепер не приклеєна до верхнього основи пристрою, а є продовженням передньої панелі корпусу. Даний аспект істотно зміцнив герметичність при попаданні води і під час прямого впливу сонячних променів. Конструкція навігатора Garmin GPSMAP 62st нагадує єдиний моноліт, з добре продуманою кришкою батарейного відсіку і щільною гумовою заглушкою, яка прикриває роз'єм USB.

Отримавши настільки міцний і невибагливий корпус, Garmin GPSMAP 62st може похвалитися високою надійністю прийому сигналу з супутників і точним визначенням координат. Вірний помічник і путівник, навігатор GPSMAP 62st, обов'язково допоможе вам у складних умовах гірської місцевості і врятує в лісовій гущавині. Класичні органи управління пристроєм здадуться вам ще більш зручними, завдяки детально продуманою ергономікою і вибір більш відповідного стилю користувальницького меню, для переміщення по основним пунктам якого тепер досить одного натискання клавіші.

При включенні, туристичний навігатор Garmin GPSMAP 62st готовий до використання для пішої навігації. У цьому режимі він докладно відображає всю інформацію топографічної карти з підтримкою 3D рельєфу. Меню планування маршрутів дозволить вам заздалегідь визначити необхідні проміжні точки і встановити їх черговість. Шляховий комп'ютер навігатора надасть всю вичерпну інформацію про рух. Ви самі зможете налаштувати порядок і спосіб відображення даних в залежності від цілей або типу вашої подорожі. Дуже зручно користуватись компасом зі сторінки відображення карти, щоб мати точне уявлення про вірний напрямку руху. Для швидкого початку навігації, зайдіть на сторінку компаса і зафіксуйте обраний напрям, який згодом стане курсом для навігатора GPSMAP 62st, при відхиленні від якого прилад буде попереджати вас спеціальними сигналами.

Модель туристичного навігатора Garmin GPSMAP 62st має в своєму арсеналі 3-х осьовий електронний компас, що робить можливим отримувати достовірні дані незалежно від положення пристрою в просторі. Вбудований барометричний висотомір допоможе відстежувати зміни тиску для точного розрахунку висоти. Швидке визначення місця розташування забезпечить технологія HotFix™, яка здатна спрогнозувати зміщення положення супутників. Крім того, прилад уміє обчислювати площу, вибирати найкращий час для полювання або риболовлі, може розбудити вас після дуже активного відпочинку.

Навігатор Garmin GPSMAP 62st вміє працювати з векторними картами і супутниковими знімками BirdsEye™, які можуть послужити відмінною основою для вашої основної топографічної карти. Технологія Сustom Maps™ дозволить вам конвертувати і завантажувати в прилад необхідні ділянки растрової карти.

Істотно перероблений автомобільний режим, у який ви можете легко переключитися з головного меню. Зверніть увагу, що при використанні автомобільного профілю автоматично включається прив'язка місця розташування відносно дороги, і маршрути GPSMAP 62st буде прокладати виключно по дорогах.

Для любителів морських подорожей передбачений особливий режим роботи. Цей профіль пристрою дозволяє відображати спеціальні морські символи, судноплавні шляхи і глибини. Прилад повністю підтримує морські карти формату g2 Vision, які містять супутникові знімки прибережної зони. Навігатор Garmin GPSMAP 62st сповістить вас сигналами про наближення до мілини, виникненні дрейфу і відхилення від курсу.

Портативний GPS навігатор Garmin GPSMAP 62st підтримує бездротовий обмін даними з іншими власниками подібних йому GPS приймачів. Додатково ви можете підключити різні бездротові датчики, призначені для спортивних навігаторів, наприклад датчик частоти пульсу. З допомогою глобального сервісу Garmin Connect™ обмінюйтеся точками і маршрутами з користувачами по всьому світу, а також оцініть можливості фото навігації. Любителі використовувати стороннє програмне забезпечення будуть трохи засмучені відсутністю звичного роз'єму для апаратної підтримки протоколу RS232.
 • Комплектація

  •Навігатор GPSMAP 62st

  •USB кабель для підключення до ПК;
  •Карабін
  •Керівництво користувача з короткою інструкцією;

 • Технічні специфікації

  Конструктивні особливості  
  габарити (в х ш х г): 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
  вага: 262 з батарейками г
  водонепроникність: IPX7
  клавіатура: традиційна
  живлення  
  живлення: батарейки / акумулятори AA
  час автономної роботи: 16 ч
  можливість підключення зовнішнього живлення: Так
  Дисплей  
  тип дисплея: transflective, 65K color TFT
  розширення дисплея (висота х ширина): 160 x 240 пікс
  розмір дисплея (висота х ширина): 3.6 x 5.5 см
  підсвічування дисплея: регульована
  діагональ дисплея: 2.6 дюйма
  Характеристики навігатора  
  пам'ять: 3.5Gb + microSD
  ємність путнього журналу (TrackLog): 10000 точок і 200 траєкторій
  кількість шляхових точок: 2000
  диф. поправки WAAS / EGNOS: Так
  кількість маршрутів / точок у маршруті: 200
  підтримка Глонасс: немає
  Навігаційні функції  
  фото навігація: Так
  Додаткові опції  
  підключення до комп'ютера: USB and NMEA +0183 compatible
  звукові сигнали: є
  магнітний компас: Так 3х осьовий
  барометричний висотомір: Так
  цифрова камера: є 5mpx
  перегляд зображень: Так
  бездротової обмін даними: Так
 • Карти для завантаження

  Топографічна карта України
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:400 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше