• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

GPSMAP 62stc

GPS навігатор GPSMAP 62stc виділяється темним кольором міцного корпусу і фото камерою, розташованою на задній стінці корпусу. Додатково встановлена топографічна карта Європи. Таке враження, що виробник спеціально створив цю модель для любителів класичних туристичних навігаторів з звичними органами управління, які допускають доцільність присутності в GPS приймачі камери і програми для перегляду зображень.

Логічним продовженням туристичного навігатор GPSMAP 62stc стала нова портативна модель GPSMAP 62sc. Володіючи абсолютно ідентичними функціями та можливостями, вони прекрасно доповнять один одного на ринку портативних навігаційних приймачів.

Модель навігатора Garmin GPSMAP 62sc, незважаючи на присутність фото камери, є дуже надійним і невибагливим пристроєм. Він здатний безвідмовно працювати в найскладніших погодних умовах, в яких навігатори з сенсорним дисплеєм працювати вже не зможуть. Факт наявності камери, яка зберігає знімки з координатами, може виявитися дуже корисним в подорожі, тим більше коли критична наявність зайвої ваги в рюкзаку. В даному випадку легко можна обійтися всього одним пристроєм - навігатором GPSMAP 62sc.

Оснащений 3-осьовим електронним компасом, навігатор Garmin GPSMAP 62stc позбавить власника від необхідності тримати прилад в горизонтальному положенні для отримання точного курсу на точку. Для навігації по компасу передбачений спеціальний розділ меню навігатора, а також можливість підключити його безпосередньо до основної сторінки навігаційної карти, тобто ви будете орієнтуватися відразу по карті і компасу. Ви можете швидко засікти потрібний напрямок, який запам'ятає ваш GPSMAP 62sc, після чого рухатися до своєї мети, поглядаючи на показники компаса.

Камера, встановлена в навігаторі GPSMAP 62sc, має цілком прийнятне розширення для любительської зйомки. Правда дисплей, що має розширення 160x240, мало придатний для комфортного перегляду зображень, а з іншого боку - цим набагато краще зайнятися вдома, переглядаючи фотографії на комп'ютері. Все таки основне завдання камери в GPSPMAP 62stc - додати фотографію для зберігання точки, щоб ви і ваші друзі мали уявлення про те місце де ви побували. Для прокладання маршруту до такої точки достатньо буде просто вибрати її збережений знімок. Власне це і називається "по науковому" фото навігацією.

Портативний навігатор Garmin GPSMAP 62stc успішно працює з різними типами векторних карт і буде однаково корисний на морі і суші. Для реалізації морського, туристичного та автомобільного режимів у пристрої передбачені перемикаються профілі, які дозволяють максимально адаптувати навігатор для певних завдань. Для GPS навігатора GPSMAP 62stc існує ціла серія різноманітних кріплень для надійної установки приладу в автомобілі, на човні або велосипеді.

 • Комплектація

  •Навігатор GPSMAP 62sc

  •USB кабель для підключення до ПК;
  •Карабін
  •Керівництво користувача з коротким підручником;

 • Технічні специфікації

  Конструктивні особливості  
  габарити (в х ш х г): 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
  вага: 262 з батарейками г
  водонепроникність: IPX7
  клавіатура: традиційна
  живлення  
  живлення: батарейки / акумулятори AA
  час автономної роботи: 16 ч
  можливість підключення зовнішнього живлення: Так
  Дисплей  
  тип дисплея: transflective, 65K color TFT
  розширення дисплея (висота х ширина): 160 x 240 пікс
  розмір дисплея (висота х ширина): 3.6 x 5.5 см
  підсвічування дисплея: регульована
  діагональ дисплея: 2.6 дюйма
  Характеристики навігатора  
  пам'ять: 3.5Gb + microSD
  ємність путнього журналу (TrackLog): 10000 точок і 200 траєкторій
  кількість шляхових точок: 2000
  диф. поправки WAAS / EGNOS: Так
  кількість маршрутів / точок у маршруті: 200
  підтримка Глонасс: немає
  Навігаційні функції  
  фото навігація: Так
  Додаткові опції  
  підключення до комп'ютера: USB and NMEA +0183 compatible
  звукові сигнали: є
  магнітний компас: Так 3х осьовий
  барометричний висотомір: Так
  цифрова камера: є 5mpx
  перегляд зображень: Так
  бездротової обмін даними: Так
 • Карти для завантаження

  Топографічна карта України
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:455 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше