• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну

GPSMAP 62

Міцний і водонепроникний прилад GPSMAP 62 використовує антену quad helix для надійного прийому супутникових сигналів і функції Custom Maps та BirdsEye ™

Новий портативний навігатор GPSMAP 62 включає в себе функції Custom Maps (растрові карти), супутникові зображення BirdsEye ™ (потрібна підписка на обслуговування) і фотонавігацію. Міцний і водонепроникний прилад GPSMAP 62 використовує антену quad helix для надійного прийому супутникових сигналів. Крім того, пристрій характеризується новим компактним дизайном.

 

Прилад GPSMAP 62 поставляється з вбудованою базовою картою світу з затемненим рельєфом, що дозволяє Вам відправитися в будь-яку точку земної кулі. Завдяки функції фотонавігаціі Ви можете завантажувати зображення з сайту Garmin Connect ™ Photos і потім розпочати навігацію до вибраного розташування.

 

Завдяки антені quad helix і високочутливому GPS-приймачу з функцією WAAS і технологією HotFix ® (прогнозування положення супутників) прилад GPSMAP 62 швидко і точно розраховує Ваше місце розташування і не припинить прийом сигналів навіть під щільними кронами дерев і в глибоких ярах. Перевага очевидна - Ви можете розраховувати на навігатор GPSMAP 62 навіть у глухому лісі або біля високих будівель і дерев.

 

Компанія Garmin пропонує широкий асортимент докладних топографічних, морських і автомобільних карт. Завдяки пам'яті об'ємом 1.7G Ви можете без проблем завантажити топографічні карти і відправитися в похід, встановити карти пам'яті з даними BlueChart ® g2 і провести відмінний день на воді або скористатися картографією City Navigator NT ® для створення автомобільних маршрутів від повороту до повороту (перелік сумісних карт Ви можете знайти в розділі «Карти»). Пристрій GPSMAP 62 також підтримує супутникові зображення BirdsEye ™ (потрібна підписка на обслуговування). За допомогою цієї функції Ви можете завантажити в пристрій супутникові зображення і використовувати їх спільно з Вашими картами. Крім того, модель 62 сумісна з Custom Maps - безкоштовним програмним забезпеченням, яке перетворює паперові та електронні карти в файли карти для Вашого пристрою.

 

Ви повернулися з подорожі  і тепер Ви хочете зберегти і проаналізувати шляхові дані. Використовуючи просте підключення до комп'ютера та Інтернету, Ви можете отримати докладний аналіз Ваших шляхових даних і передати треки в пристрій за допомогою Garmin Connect ™. Цей зручний сайт пропонує таблицю з Вашими колійними даними і дозволяє переглянути треки на карті Google ™ Earth. Ви можете вивчити інші маршрути, завантажені мільйонами інших користувачів Garmin Connect, а також обмінятися досвідом з допомогою Twitter ® і Facebook ®. Ви без додаткових зусиль освоїте ці чудові можливості для аналізу та обміну даними.

 

Модель GPSMAP 62 підтримує файли геокешінга GPX для завантаження схованок геокешінга разом з описами прямо в пристрій. Відмовившись від паперових записів, Ви не тільки допомагаєте зберегти навколишнє середовище, а й підвищуєте свою ефективність. У приладі GPSMAP 62 зберігається і відображається основна інформація, включаючи місце розташування, особливості рельєфу, підказки й опис. Тепер Вам не знадобиться вводити координати вручну з паперових роздруківок! Просто передайте файл GPX в навігатор і відправляйтеся на пошук схованок. Компактний і легкий прилад 62 стане ідеальним компаньйоном для Ваших пригод.

 • Комплектація

  •Навігатор GPSMAP 62

  •USB кабель для підключення до ПК;
  •Карабін
  •Керівництво користувача з коротким підручником;

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 6.1 x 16.0 x 3.6 см
  Розміри екрану 4.1 x 5.6 см; діагональ 2.6" (6.6 см)
  Роздільна здатність 160 x 240
  Тип дисплею TFT дисплей (65000 кольорів)
  Вага 260.1 г. з батарейками
  К-ть батарейок 2 батарейки AA
  Час роботи від батарейок 20 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс USB и NMEA 0183
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 1,7 ГБ
  Подтримка флеш-карт Ні
   К-ть маршрутних точок 2000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Ні
  Сенсорний екран Ні
  Барометричний висотомір Ні
  Камера Ні
  Фотонавігація
  Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Обмін данними між пристроями
  Ні
   
 • Карти для завантаження

  Карта «Aeroscan roads»Топографічна карта УкраїниРастрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:439 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше