• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну

GPSMAP 62Sс

Портативний навігатор GPSMAP 62sс включає в себе фотокамеру 5МП, 3-х осьовий компас і барометричний альтиметр, а також підтримує функції Custom Maps.

Навігатор Garmin GPSMAP 62sс оснащений 5 -мегапіксельною камерою з автофокусом. Завдяки цьому можна легко сфотографувати цікаві пейзажі і пам'ятки, а функція геотеггінга дозволить додати для кожної фотографії географічні координати місцевості. Для зберігання фотографій можна використовувати вбудовану пам'ять навігатора Garmin GPSMAP 62sс, яка складає 3.5 GB. При недостачі місця можна скористатися картками розширення пам’яті  формату microSD, до роботи з якими пристосований навігатор. Крім того, даний прилад дозволяє використовувати популярне онлайн - співтовариство PICASA для публікації і обміну фотографіями з друзями і родичами.

 

Портативний навігатор GPSMAP 62sс включає в себе 3-осьовий компас з компенсацією нахилу і барометричний альтиметр, а також підтримує функції Custom Maps (растрові карти), супутникові зображення BirdsEye ™ (потрібна підписка на обслуговування) і фотонавігацію. Міцний і водонепроникний прилад GPSMAP 62sс використовує антену quad helix для надійного прийому супутникових сигналів і високошвидкісне підключення USB. Крім того, пристрій характеризується новим компактним дизайном і забезпечує бездротове підключення до сумісних портативних навігаторів Garmin.

 

Прилад GPSMAP 62sс поставляється з вбудованою базовою картою світу з затемненим рельєфом, що дозволяє Вам відправитися в будь-яку точку земної кулі. Завдяки функції фотонавігаціі Ви можете завантажувати зображення з сайту Garmin Connect ™ Photos і потім розпочати навігацію до вибраного розташування.

 

Модель GPSMAP 62sс включає в себе вбудований 3-осьовий електронний компас з компенсацією нахилу, який визначає напрямок навіть у тому випадку, якщо Ви нерухомі і не тримайте прилад паралельно землі. Барометричний альтиметр відстежує зміни тиску, дозволяючи визначити точне значення висоти. Крім того, пристрій дозволяє отримати графік барометричного тиску в часі, за допомогою якого Ви можете слідкувати за змінами погоди.

 

За допомогою приладу GPSMAP 62sс Ви можете обмінюватися точками шляху, треками, маршрутами та тайниками геокешінга з користувачами інших сумісних навігаторів Garmin по бездротовому каналу зв'язку. Тепер Ваші друзі зможуть скористатися Вашим улюбленим маршрутом прогулянки або схованкою геокешінга - просто натисніть «передати» для відправки інформації на сумісні пристрої.

 

Завдяки антені quad helix і високочутливому GPS-приймачу з функцією WAAS і технологією HotFix ® (прогнозування положення супутників) прилад GPSMAP 62sс швидко і точно розраховує Ваше місце розташування і не припинить прийом сигналів навіть під щільними кронами дерев і в глибоких ярах. Перевага очевидна - Ви можете розраховувати на навігатор GPSMAP 62sс навіть у глухому лісі або біля високих будівель і дерев.

 

Компанія Garmin пропонує широкий асортимент докладних топографічних, морських і автомобільних карт. Завдяки пам'яті об'ємом 1.7G Ви можете без проблем завантажити топографічні карти і відправитися в похід, встановити карти пам'яті з даними BlueChart ® g2 і провести відмінний день на воді або скористатися картографією City Navigator NT ® для створення автомобільних маршрутів від повороту до повороту (перелік сумісних карт Ви можете знайти в розділі «Карти»). Пристрій GPSMAP 62sс також підтримує супутникові зображення BirdsEye ™ (потрібна підписка на обслуговування). За допомогою цієї функції Ви можете завантажити в пристрій супутникові зображення і використовувати їх спільно з Вашими картами. Крім того, модель 62s сумісна з Custom Maps - безкоштовним програмним забезпеченням, яке перетворює паперові та електронні карти в файли карти для Вашого пристрою.

 

Ви повернулися з подорожі  і тепер Ви хочете зберегти і проаналізувати шляхові дані. Використовуючи просте підключення до комп'ютера та Інтернету, Ви можете отримати докладний аналіз Ваших шляхових даних і передати треки в пристрій за допомогою Garmin Connect ™. Цей зручний сайт пропонує таблицю з Вашими колійними даними і дозволяє переглянути треки на карті Google ™ Earth. Ви можете вивчити інші маршрути, завантажені мільйонами інших користувачів Garmin Connect, а також обмінятися досвідом з допомогою Twitter ® і Facebook ®. Ви без додаткових зусиль освоїте ці чудові можливості для аналізу та обміну даними.

 

Модель GPSMAP 62sс підтримує файли геокешінга GPX для завантаження схованок геокешінга разом з описами прямо в пристрій. Відмовившись від паперових записів, Ви не тільки допомагаєте зберегти навколишнє середовище, а й підвищуєте свою ефективність. У приладі GPSMAP 62sс зберігається і відображається основна інформація, включаючи місце розташування, особливості рельєфу, підказки й опис. Тепер Вам не знадобиться вводити координати вручну з паперових роздруківок! Просто передайте файл GPX в навігатор і відправляйтеся на пошук схованок. Компактний і легкий прилад 62sс стане ідеальним компаньйоном для Ваших пригод.

 • Комплектація

  • Навігатор GPSMAP 62sс

  2 AA NiMH акамулятора

  • Зарядне  для акамуляторів

  • USB кабель для підключення до ПК;
  • Карабін
  • Керівництво користувача з коротким підручником;

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 6.1 x 16.0 x 3.6 см
  Розміри екрану 4.1 x 5.6 см; діагональ 2.6" (6.6 см)
  Роздільна здатність 160 x 240
  Тип дисплею TFT дисплей (65000 кольорів)
  Вага 262.1 г. з батарейками
  К-ть батарейок 2 батарейки AA (в комплекті)
  Час роботи від батарейок 16 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс високошвидкісний USB и NMEA 0183
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 3,5 ГБ
  Подтримка флеш-карт microSD
   К-ть маршрутних точок 2000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так, 3-х осьовий з компенсацією нахилу
  Сенсорний екран Ні
  Барометричний висотомір Так
  Камера Так, 5мп з автофокусом
  Фотонавігація
  Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Обмін данними між пристроями
  Так
   
 • Карти для завантаження

  Карта «Aeroscan roads»Топографічна карта УкраїниРастрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:726 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше