• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

GPSMAP 64

Ударостійкий, водонепроникний GPS-навігатор GPSMAP 64 без зусиль визначить Ваше розташування за допомогою супутникових систем GPS і GLONASS. На екрані діагоналлю 6,6 см вся інформація відмінно видна в будь-яку погоду і при будь-якій освітленості. GPSMAP 64 працює від двох "пальчикових" батарейок протягом 16 годин. У деяких модифікаціях моделі в комплекті з навігатором йдуть нікель-металогідридні акумулятори. Ви можете заряджати їх, не виймаючи з навігатора.

GPSMAP 64 Rus - ваш вірний супутник у подорожах

GPSMAP 64 Rus - міцний портативний навігатор зі спіральною антеною типу квадрат. Використовуючи сигнали 24 супутників GPS і GLONASS одночасно, Ви визначите своє місце розташування практично миттєво і зі стовідсотковою точністю. При цьому Ви можете перебувати де завгодно - в густому лісі, глибокій печері або серед гігантських хмарочосів. Цей навігатор має майже необмежені можливості для розширення свого потенціалу. Для цього просто завантажте необхідні Вам карти або розширте пам'ять навігатора за допомогою нової microSD ™ флешки. Ви оціните ще одну перевагу цього навігатора: можливість працювати від звичайних "пальчикових" батарейок або акумуляторної батареї. Прошу звернути увагу, що акумуляторна батарея не входить в стандартний комплект поставки.

Туристичний навігатор Garmin GPSMAP 64 містить більше 250000 схованок з повним описом і підказками, при цьому вся інформація надходить Вам напряму з geocaching.com. GPSMAP 64 зберігає в пам'яті і показує Вам необхідну інформацію, наприклад: координати, рельєф місцевості, рівень складності, підказки. Тепер Вам не потрібно вводити координати самостійно або роздруковувати карти, щоб завжди рухатися в правильному напрямку.

Крім того, Ви можете завантажити у Ваш новий навігатор дорожні й морські карти TOPO 24K, BlueChart® g2 і BirdsEye Satellite Imagery - і вперед, назустріч пригодам! Карта пам'яті 4 ГБ дозволить Вам завантажити карти TOPO 24K, 100K і BlueChart® g2, щоб відразу відправитися в подорож по морю і суші. У свою чергу, карти City Navigator NT® покажуть Вам дорогу до місця призначення і знайдуть вихід із будь-якої складної дорожньої розв'язки. Більше того, власнику навігатора доступні для безкоштовного завантаження Custom Maps - так Ви зможете конвертувати карти на папері або електронних носіях в карти в зрозумілому для навігатора форматі.

Кожен навігатор GPSMAP 64 Rus містить програму BaseCamp ™, яка наводить лад у Ваших картах і зберігає їх для подальшого використання. Переглядайте карту місцевості в 2D або 3D, завантажуйте фотографії з супутника за допомогою BirdsEye Satellite Imagery, створюйте власні маршрути Garmin Adventures і діліться ними з друзями та однодумцями.

 • Комплектація

  • Навігатор GPSMAP 64
  • Ремінець на зап'ясті
  • USB кабель
  • Коротка інструкція
 • Технічні специфікації

  Розміри дисплея 2.6 "(6.6 cm)
  Роздільна здатність дисплея 160 x 240
  Тип дисплея напівпрозорий, 65-K color TFT
  Вага 260 г. з батареєю
  Тип батареї 2 AA батарейки (не включені); NiMH або Літій іонні (рекомендовано)
  Водонепроникність так
  Високочутливий приймач GPS так
  Тип карт пам'яті microSD ™ карта (не включено)
     
 • Карти для завантаження

  Топографічна карта України
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:350 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше