• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

GPSMAP 78S

Міцний навігатор GPSMAP 78s, призначений для любителів водного спорту, включає в себе 3-осьовий компас, альтиметр та чіткі карти.

Міцний навігатор GPSMAP 78s, призначений для любителів водного спорту, включає в себе 3-осьовий компас, барометричний альтиметр, чіткі кольорові карти, високочутливий GPS-приймач, нові бічні ручки з литої гуми, а також слот для карт пам'яті microSD ™, щоб Ви могли завантажувати додаткову картографію. Крім того, прилад плаває на поверхні води!....

 

Модель GPSMAP 78s поставляється з вбудованою базовою картою світу, щоб Ви могли подорожувати в будь-якій точці земної кулі. Як і інші пристрої серії 78, навігатор 78s має водонепроникність IPX7 і навіть плаває на поверхні води.

 

Модель GPSMAP 78s включає в себе вбудований 3-осьовий електронний компас з компенсацією нахилу, який визначає напрямок навіть у тому випадку, якщо Ви нерухомі і не тримайте прилад паралельно землі. Барометричний альтиметр відстежує зміни тиску, дозволяючи визначити точне значення висоти. Крім того, пристрій дозволяє отримати графік барометричного тиску в часі, за допомогою якого Ви можете слідкувати за змінами погоди.

За допомогою приладу GPSMAP 78s Ви можете обмінюватися точками шляху, треками, маршрутами та тайниками геокешінга з користувачами інших сумісних навігаторів Garmin по бездротовому каналу зв'язку. Тепер Ваші друзі зможуть скористатися Вашим улюбленим маршрутом прогулянки або схованкою геокешінга - просто натисніть «передати» для відправки інформації на сумісні пристрої.

 

Завдяки високочутливому GPS-приймачу з функцією WAAS і технологією HotFix ® (прогнозування положення супутників) прилад GPSMAP 78s швидко і точно розраховує Ваше місце розташування і не припинить прийом сигналів навіть під щільними кронами дерев і в глибоких ярах. Перевага очевидна - Ви можете розраховувати на навігатор GPSMAP 78s навіть у глухому лісі або біля високих будівель і дерев.

 

Ви можете розширити можливості навігатора, додавши в прилад докладні морські, топографічні або дорожні карти, записані на картці пам'яті microSD. Встановіть карту пам'яті з відповідною картографією - для відпочинку на воді, поїздці в автомобілі або відпочинку на природі (перелік сумісних карток Ви можете знайти в розділі «Карти»), Слот для карт пам'яті розташований у водонепроникному акумуляторному відсіку. Пристрій GPSMAP 78s також підтримує супутникові зображення BirdsEye ™ (потрібна підписка на обслуговування). За допомогою цієї функції Ви можете завантажити в пристрій супутникові зображення і використовувати їх спільно з Вашими картами. Крім того, модель 78s сумісна з Custom Maps - безкоштовним програмним забезпеченням, яке перетворює паперові та електронні карти в файли карти для Вашого пристрою.

 

Ви повернулися з подорожі  і тепер Ви хочете зберегти і проаналізувати шляхові дані. Використовуючи просте підключення до комп'ютера та Інтернету, Ви можете отримати докладний аналіз Ваших шляхових даних і передати треки в пристрій за допомогою Garmin Connect ™. Цей зручний сайт пропонує таблицю з Вашими колійними даними і дозволяє переглянути треки на карті Google ™ Earth. Ви можете вивчити інші маршрути, завантажені мільйонами інших користувачів Garmin Connect, а також обмінятися досвідом з допомогою Twitter ® і Facebook ®. Ви без додаткових зусиль освоїте ці чудові можливості для аналізу та обміну даними.

 

Модель GPSMAP 78s підтримує файли геокешінга GPX для завантаження схованок геокешінга разом з описами прямо в пристрій. Відмовившись від паперових записів, Ви не тільки допомагаєте зберегти навколишнє середовище, а й підвищуєте свою ефективність. У приладі GPSMAP 78s зберігається і відображається основна інформація, включаючи місце розташування, особливості рельєфу, підказки й опис. Тепер Вам не знадобиться вводити координати вручну з паперових роздруківок! Просто передайте файл GPX в навігатор і відправляйтеся на пошук схованок. Компактний і легкий прилад 78s стане ідеальним компаньйоном для Ваших пригод.

 

GPSMAP 78s: Кольорові карти, міцна конструкція та плавучість - все, що потрібно морякові.

 

 • Комплектація

  •Навігатор GPSMAP 78s

  •USB кабель для підключення до ПК;
  •Ремінець

  •Керівництво користувача з коротким підручником;

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 6.6 x 15.2 x 3.0 см
  Розміри екрану 4.1 x 5.6 см; діагональ 2.6" (6.6 см)
  Роздільна здатність 160 x 240
  Тип дисплею TFT дисплей (65000 кольорів)
  Вага 218,3 г. з батарейками
  К-ть батарейок 2 батарейки AA
  Час роботи від батарейок 20 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Так
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс високошвидкісний USB и NMEA 0183
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 1,7 ГБ
  Подтримка флеш-карт microSD
   К-ть маршрутних точок 2000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так, 3-х осьовий з компенсацією нахилу
  Сенсорний екран Ні
  Барометричний висотомір Так
  Камера Ні
  Фотонавігація
  Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Обмін данними між пристроями
  Так
   
 • Карти для завантаження

  Карта «Aeroscan roads»Топографічна карта УкраїниРастрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:365 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше

 
индивидуалки киев onde comprar exelon patch