• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну

Montana 650

Garmin Montana 650 з подвійною орієнтацією дисплея оснащений фотокамерою 5 МП, автоматично прив'язує координати до зробленої фотографії

Візьміть цей навігатор в похід, на полювання або в плавання. Модель Montana 650, оснащена 4-дюймовим кольоровим сенсорним екраном з подвійною орієнтацією та підтримкою різних картографічних продуктів (наприклад, супутникові зображення BirdsEye ™ Satellite Imagery) і містить 5-мегапіксельну камеру. Пристрій Montana пропонує необхідні функції для активного відпочинку, включаючи 3-осьовий компас з компенсацією нахилу і барометричний висотомір. Купивши додаткову автомобільну підставку і карту City Navigator NT ®, прилад почне видавати навігаційні інструкції для руху по дорогах від повороту до повороту. Моделі Montana славляться своїм міцним сенсорним екраном.

 

При використанні автомобільної підставки з картографією City Navigator ви будете отримувати голосові навігаційні інструкції для руху від повороту до повороту. Скористайтеся спеціальним міцним тримачем для установки приладу на мотоциклі або позашляховику. Для будь-якого способу застосування пристрою Montana ви знайдете потрібну картографію та тримачі.

 

Широкий асортимент докладних топографічних, морських та дорожніх карт дозволить вам легко додати в пристрій додаткову картографію. Використовуючи слот для карт пам'яті microSD ™, ви можете завантажити топографічні карти TOPO US 24K для пішого туризму, морські карти BlueChart ® g2 для плавання або карти City Navigator для отримання інструкцій при русі по дорогах від повороту до повороту. Модель Montana 650 включає також функцію BirdsEye Satellite Imagery (необхідна підписка), яка дозволяє завантажувати в пристрій супутникові зображення і використовувати їх спільно з картами. Крім того, прилад Montana сумісний з Custom Maps, безкоштовним програмним забезпеченням для перетворення паперових та електронних карт в карти, які можна завантажити у ваш навігатор.

 

За допомогою моделі Montana 650 Ви можете обмінюватися точками, треками, маршрутами і схованками (геокешинга) по бездротовому каналу зв'язку з сумісними приладами Garmin. Тепер Ви можете передати другу Ваш улюблений маршрут або місце розташування схованки. Обмін даними не складає труднощів. Для передачі інформації в сумісні пристрої просто торкніться команди "send" (передати).

 

Завдяки високочутливому GPS-приймачу з функцією WAAS і технологією прогнозування розташування супутників HotFix, пристрій Montana 650 швидко і точно визначає ваші координати і підтримує прийом супутникових сигналів навіть під щільними кронами дерев і в глибоких ярах. Перевага очевидна - ви можете розраховувати на навігатор Montana 650 і в глухому лісі, і біля високих будівель.

 

Пристрій Montana 650 містить вбудований 3-осьовий компас з компенсацією нахилу, який показує напрям навіть у тому випадку, якщо ви нерухомі і не тримаєте пристрій рівно. Барометричний альтиметр відстежує зміни тиску для точного визначення висоти. Ви можете використовувати прилад для перегляду графіку тиску щодо часу, щоб спостерігати за зміною погодних умов.

 

У моделі Montana 650 застосовується унікальна подвійна система джерела живлення. Ви можете використовувати акумуляторну літій-іонну батарею або традиційні батареї типу АА в залежності від того, який з варіантів вам здається більш зручним.

 • Комплектація

  • Навігатор Montana 650

  Літій-іоновий акамулятор

  • Зарядий пристрій від 220В

  • USB кабель для підключення до ПК;
  • Керівництво користувача з коротким підручником;

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 7.48 x 14.42 x 3.64 см
  Розміри екрану 5.06 x 8.93 см; діагональ 4" (10.2 см)
  Роздільна здатність 272 x 480
  Тип дисплею TFT дисплей (65000 кольорів),подвійна орієнтація
  Вага

  289 г. з акамулятором

  333 г. з 3 АА батарейками

  К-ть батарейок 1акмулятор (в комплекті) або 3 батарейки АА
  Час роботи від батарейок

  16 год.від акамулятора

  22 год.від батарейок

  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс високошвидкісний USB и NMEA 0183
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 3 ГБ
  Подтримка флеш-карт microSD
   К-ть маршрутних точок 4000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так, 3-х осьовий з компенсацією нахилу
  Сенсорний екран Так
  Барометричний висотомір Так
  Камера Так, 5мп з автофокусом
  Фотонавігація
  Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Обмін данними між пристроями
  Так
   
 • Карти для завантаження

  Карта «Aeroscan roads»Топографічна карта УкраїниРастрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:585 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше