• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Oregon 450

Дана модель містить у собі всі основні функції сучасного навігатора,3-х осьовий магнітний компас та барометричний висотомір.

За допомогою Oregon 450 Ви зможете ближче познайомитися з природою. Цей портативний навігатор наступного покоління включає в себе міцний сенсорний екран з відмінною якістю зображення навіть при сонячному світлі, вбудовану базову карту із затіненим рельєфом, високочутливий GPS- приймач, барометричний висотомір, 3-осьовий електронний компас, слот для карт пам'яті microSD™, додаток для перегляду зображень і багато що інше. Ви навіть зможете обмінюватися треками, маршрутними точками, маршрутами і схованками (геокешинг) з користувачами аналогічних пристроїв по безпровідному каналу зв'язку.

Торкнися і йди

Прилад Oregon 450 покаже Вам дорогу за допомогою кольорового сенсорного екрану з діагоналлю 3”, відмінною якістю зображення навіть при сонячному освітленні, та покращеною колірною палітрою і високим рівнем роздільної здатності. Простий інтерфейс користувача означає, що Ви зможете більше часу насолоджуватися відпочинком і менше часу витрачати на пошук інформації. Користувачі можуть самі налаштувати вигляд екрану. Міцний і водозахищений навігатор Oregon 450 не боїться ударів, пилу, грязі, вологості і води.

Розширте область досліджень

Модель Oregon 450 поставляється з вбудованою базовою картою світу із затіненими контурами рельєфу. При великому масштабі цифрові карти висоти відображають затінені контури, надаючи більше інформації про довколишню місцевість.

Безпровідний обмін даними

За допомогою моделі Oregon 450 Ви можете обмінюватися маршрутними точками, треками, маршрутами і схованками (геокешинг) по безпровідному каналу зв'язку з сумісними приладами Oregon, Colorado і Dakota. Тепер Ви можете передати другу Ваш улюблений маршрут або місце розташування схованки. Обмін даними не складає труднощів. Для передачі інформації в сумісні пристрої просто торкніться кнопки “send” (передати).

Визначення азимута

Модель Oregon 450 містить вбудований 3-осьовий електронний компас з компенсацією нахилу, який показує напрям навіть у тому випадку, коли Ви нерухомі або не тримаєте пристрій рівно. Барометричний альтиметр, що входить до складу навігатора, відстежує зміни тиску для точного обчислення висоти. Графік барометричного тиску відносно часу дозволяє стежити за змінами погоди. Покращена функція навігації по треку дозволяє переглядати зміни висоти перед Вами і на пройдених відрізках дороги. Завдяки високочутливому GPS- приймачу з функцією WAAS і технологією прогнозування місця розташування супутників HotFix™ модель Oregon 450 забезпечує швидкий і точний розрахунок координат, а також підтримує прийом супутникових сигналів навіть під щільними кронами дерев і в глибоких ярах.

Підключіться до Garmin Connect

Після подорожей Ви зможете зберегти і проаналізувати Ваші дані. Підключіться до комп'ютера і до Інтернету, щоб отримати детальний аналіз Вашої інформації і передачі Ваших треків за допомогою Garmin Connect™. Цей зручний сайт містить таблицю дій і дозволяє Вам проглянути Ваші треки на карті Google™ Earth. Ви можете також досліджувати інші маршрути, завантажені мільйонами інших користувачів Garmin Connect, і обмінятися враженнями за допомогою Twitter® і Facebook®. Це просто - досліджуйте, повертайтеся і обмінюйтеся даними.

Oregon 450: Доторкніться до чудових пригод. 

 • Комплектація

  •Навігатор  з завантаженною базовою картою

  •USB кабель для підключення до ПК;
  •Програмне забезпечення

  •Ремінець;
  •Керівництво користувача з коротким підручником.

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 5.8 x 11.4 x 3.5 см
  Розміри екрану 3.8 x 6.3 см; діагональ 3" (7.6 см)
  Роздільна здатність 240 x 400
  Тип дисплею Кольоровий transflective TFT с сенсорним екраном
  Вага 192.7 г. з батарейками
  К-ть батарейок 2 батарейки AA
  Час роботи від батарейок 16 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс високошвидкісний USB, NMEA 0183
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 850 MB
  Подтримка флеш-карт microSD™
   К-ть маршрутних точок 2000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так (трьох осьовий)
  Сенсорний екран Так
  Барометричний висотомір Так
  Камера Ні
  GPS ігри Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Перегляд зображень Так
   
 • Карти для завантаження

  Карта «Aeroscan roads»Топографічна карта УкраїниРастрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:510 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше

 
singulair 10 mg kaufen