• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Colorado 300

Навігатор Colorado 300 стане надійним супутником для шанувальників відпочинку на природі. З ним ви ніколи не заблукаєте будь де.

Навігатор Colorado 300 стане надійним супутником для шанувальників відпочинку на природі. Прилад включає в себе вбудовану базову карту світу, високочутливий приймач, барометричний висотомір, електронний компас, слот для карти пам'яті SD, кольоровий дисплей, додаток для перегляду зображень та багато чого іншого. Також Ви можете обмінюватися з іншими користувачами треками, шляховими точками, маршрутами та місцями знаходження схованок геокешинга. Якщо Ви заблукали, Colorado допоможе Вам знайти вірний шлях.  

Головною відмінністю цього приладу є можливість відображення рел’єфу в режимі 3D.Colorado 300 оснащений базовою картою світу й підтримує карти пам'яті для встановлення додаткових карт. Виберіть необхідну карту регіону Garmin, яка включає плани вулиць, топографічні карти, карти узбережжя та озер, та відправляйтесь у подорож. Цей навігатор можна використовувати в автомобілі, на природі, а так само в катері або човні. Для забезпечення підвищеного захисту слот для карти пам'яті розташований всередині водонепроникного батарейного відсіку. 

За допомогою приладу Colorado 300 Ви можете обмінюватися Вашими шляховими точками, треками, маршрутами та місцями знаходження схованок геокешінга з іншими користувачами по бездротовому каналу зв'язку. Тепер Ви можете надіслати другу трек Вашої улюбленої прогулянки або місце розташування тайника (геокешинг). Процедура обміну даними не складна - просто виберіть опцію "send" (передати), і Ваша інформація буде відправлена в інші пристрої Colorado. 

Пристрій Colorado з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом обладнено Rock 'n Roller ™ - джойстиком для введення даних, за допомогою якого Ви можете керувати приладом однією рукою. Навігатор підтримує файли Geocaching.com GPX для завантаження точок геокешинга прямо в Ваш пристрій. Ви можете налаштувати інтерфейс приладу Colorado в залежності від області застосування. Прилад дозволяє навіть переглядати фотографії Ваших поїздок. Компактний, легкий і водонепроникний прилад Colorado стане для Вас ідеальним супутником у всіх подорожах.   

Завдяки високочутливому GPS-приймачу з функцією WAAS прилад Colorado 300 швидко і точно визначає Ваше місце розташування, а також підтримує прийом супутникових сигналів навіть під щільними кронами дерев і в глибоких ярах. Переваги очевидні - Ви можете розраховувати на Colorado і в лісі, і біля високих будівель.

Colorado 300 чудовий помічник для будь-якої подорожі з електронним компасом, барометричним висотоміром і програмою для перегляду зображень. Слот розширення для карти пам'яті ідеально підходить для того, щоб завантажувати додаткові матеріали з MapSource - картографічні ресурси в форматі 3D. Це дає можливість під час подорожей переглядати різні варіанти доріг, поворотів та іншої необхідної інформації. Додатково можна переглядати температуру повітря, данні середнього ритму швидкості, пройдену відстань. 

 • Комплектація

  •Навігатор  з завантаженною базовою картою

  •USB кабель для підключення до ПК;
  •Програмне забезпечення

  •Ремінець;
  •Керівництво користувача з коротким підручником.

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 6.0 x 13.9 x 3.5 см
  Розміри екрану 3.8 x 6.3 см; діагональ 7.6 см (3")
  Роздільна здатність 240 x 400
  Тип дисплею Кольоровий Transflective TFT
  Вага 206.9 г. з батарейками
  К-ть батарейок 2 батарейки AA
  Час роботи від батарейок 15 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс USB
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 384 МВ
  Подтримка флеш-карт Карта пам'яти SD
   К-ть маршрутних точок 1000
  К-ть маршрутів 50
  К-ть треків 10000 точок, 20 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так
  Сенсорний екран Ні
  Барометричний висотомір Так
  Камера Ні
  GPS ігри Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Перегляд зображень Так
   
 • Карти для завантаження

  Карта «Aeroscan roads»Топографічна карта УкраїниРастрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:4740 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше