• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Oregon 550

Серія навігаторів Oregon доповнилася новим приладом з фотокамерою, трьохосьовим магнітним компасом та з висотоміром.

Перший навігатор від Garmin, який впевнено можна назвати знахідкою для шпигуна. Garmin Oregon 550 оснащений вбудованою цифровою камерою, яка зберігає зняті зображення з прив'язкою по координатах. Це функція подвійного призначення, адже окрім пейзажів можна фотографувати різні ділянки автомобільних доріг, з точною вказівкою часових і географічних даних, що може знадобитись при вирішенні спірних ситуацій на дорогах..

Навігатор Garmin Oregon 550 оснащений 3,2-мегапіксельною камерою з автофокусом і чотирикратним цифровим зумом. Завдяки цьому можна легко сфотографувати цікаві пейзажі і пам'ятки, а функція геотеггінга дозволить додати для кожної фотографії географічні координати місцевості. Для зберігання фотографій можна використовувати вбудовану пам'ять навігатора Garmin Oregon 550, яка складає вісімсот п'ятдесят мегабайт. При недостачі місця можна скористатися картками розширення пам’яті  формату microSD, до роботи з якими пристосований навігатор. Крім того, даний прилад дозволяє використовувати популярне онлайн - співтовариство PICASA для публікації і обміну фотографіями з друзями і родичами. Використовуючи навігатор Garmin Oregon 550, є можливість обмінюватися маршрутами, маршрутними точками, а також точками геокешинга з іншими пристроями, здатними прийняти і обробити ці дані. Весь обмін інформацією відбувається по безпровідному каналу зв'язку за допомогою однієї єдиної кнопки з командою «SEND».

Oregon 550 має надійний кольоровий сенсорний 3-х дюймовий екран, що легко читається на яскравому сонячному світлі. Інтерфейс простий у використанні, так що ви витрачатимете більше часу, для відпочинку на природі і менше часу на пошук інформації. Міцний і водонепроникний Oregon 550 створений протистояти стихії. Вибоїни, пил, грязь і вода не страшні цьому надійному навігатору.

Oregon 550 має вбудований 3-х осьовий компенсатор нахилу електронного компаса, який показує ваш курс, навіть коли ви стоїте на місці. Барометричний альтиметр відстежує зміни тиску для точного розрахунку висоти. Ви можете використовувати його для створення графіка барометричного тиску з часом, який допоможе вам стежити за змінами погодних умов. Завдяки високій чутливості і підтримці WAAS, а також функції HotFix для прискорення пошуку супутників Oregon 550 швидко і точно визначає ваше місце розташування будь де.

Oregon 550 поставляється з предвстановленою базовою картою світу з рельєфом місцевості. Додавання карт легке - просто вставте microSD картку з картою місцевості. Додавши карти, з маршрутизацією, ви зможете рухатись від повороту до повороту до місця призначення.

 • Комплектація

  •Навігатор  з завантаженною базовою картою; 

  •USB кабель для підключення до ПК;
  •Програмне забезпечення; 

  •Зажим;
  •NiMH акумулятори АА;

  •Зарядний пристрій для акумуляторів АА; 

  •Керівництво користувача з коротким підручником.

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 5.8 x 11.4 x 3.5 см
  Розміри екрану 3.8 x 6.3 см; діагональ 3" (7.6 см)
  Роздільна здатність 240 x 400
  Тип дисплею Transflective кольоровий TFT с сенсорним екраном
  Вага 192.7 г з батарейками
  К-ть батарейок 2 батарейки AA
  Час роботи від батарейок 16 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс Високошвидкісний USB та NMEA 0183
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 850 мб
  Подтримка флеш-карт Так  microSD™
   К-ть маршрутних точок 2000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так, 3-х осьовий
  Сенсорний екран Так
  Барометричний висотомір Так
  Камера Так, 3.2 мегапікселя, автофокус, 4-х кратний цифровий зум
  GPS ігри Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Перегляд зображень Так
   
 • Карти для завантаження

  Карта «Aeroscan roads»Топографічна карта УкраїниРастрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:574 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше